eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Tobii Eye Tracker 5 i duży TV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie i Panie może jakimś cudem ktoś używa Tobii? Proszę też piszcie jak macie Tobii 4c czy inne wersje.

Mam 2 zestawy pytań dla osób które posiadają monitory i może ktoś ma TV

1. Dla osób posiadających monitory

- Jak generalnie sprawuje się Tobii?
- Jaki największy monitor udało się wam podpiąć?
- Jaka największa odległość, żeby działało (jak ktoś ma byłbym bardzo wdzięczny za sprawdzenie)

2. Dla osób korzystających z TV

- Czy ma ktoś może TV 75'' i większy i korzysta w ETS2/ATS i symulatorach z Tobii?
- Jak tak jaka max odległość może być?
- Jeśli ktoś ma mniejszy TV też wszelkie informacje będą bardzo wskazane

Myślę, żeby kupić Tobii, a nie lubię mieć jakiś czułek na głowie jak w TrackIR czy IR Track. Może ktoś może pomóc.
Mam Tobii Eye Tracker 5 i monitor Xiaomi Mi Curved Gaming 34". Odległość z 70-80cm i śmiga dobrze Smile
Kupiłem sobie Tobii 5 Smile Mam odległość od sensora ok 100 - 110cm Śledzenie oczu nie działa, ale śledzenie ruchów głowy jest ok. Dodam, że ETS2/ATS rewelacyjnie wspiera Tobii - jest mnóstwo różnych ustawień i presety... W moim wypadku wystarczyło włączyć preset samo śledzenie głowy... Jak ktoś nie chce mieć czapki z czułkami, nie używa słuchawek lub nie chce mieć do nich czułek oraz plątaniny kabli USB to Tobii 5 jest super wyjściem... W przypadku gry blisko na monitorze zadziała także śledzenie oczu... POLECAM
Jak klikniesz "home" na klawiaturze to jak obrócisz głowę do ramienia to kamera się zacznie obracać też tak śmiesznie
@Dżordż a jak to w ogóle jest ze skrótami klawiaturowymi czy obsługą w grach niewspieranych? Czy są gdzieś jakieś ustawienia do tego? Bo pobrałem gamehub, ale tam nie ma np. TSW4 czy SimRail. Wiem, że z Omsi 2 nie działa i stosuję poprzez TrackFaceNoIR, ale czy może można w nowych grach jakoś ustawić?
Pojęcia bladego nie mam, ale raczej jak gry nie ma w gamehub to raczej jej nie wspiera
Przekierowanie