eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: EURO TRUCK SIMULATOR 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Więcej miast w Polsce i nie tylko
Pierwsze materiały z DLC East
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Pozdrawiam
Ja bym to potraktował na razie za brednie
Bo mówil o DLC i nic z tego :E

No mam nadzieję ,że coś z tego tym razem wyjdzieSmile
Ja powiem tak wszystko fajnie się zapowiadało i zapowiada,ale kiedy dochodzi kupno nowej kierownicy to mnie szlak trafia nie dość że na grę czekaliśmy tyle czasu to posiada wiele nie do ciągnięć moja kierownica która w ets 1 zdała egzamin i nie zamienił bym na inną nie działa mi w ets myślałem że to tylko mój problem ale na wielu forach zagranicznych gdzie szukałem rozwiązania posiadacze tej kierownicy mają ten sam problem.Tak że jak na razie nie gram bo gra na klawiszach mija się z celem.
Ja uważam, że jeżeli taki projekt powstanie to raczej nie prędko ponieważ jak pewnie zauważyliście jest to ogromny obszar do dodania i nie da rady tego zrobić tak od ręki.
Moim zdaniem SCS powinno wydać najpierw jakąś poprawkę poprawiającą ogólną wydajność gry (np. efekt schodkowania - bardzo uciążliwy przy niskich rozdzielczościach np. 1024x768) bo dużo osób gra na niskich detalach które wyglądają gorzej niż grafika z haulina co odbiera przyjemność płynącą z grania.

Ps. Co do wypowiedzi Darsona co całkowicie się zgadzam i uważam, że jak grać w taką grę to tylko na kierownicy i z minimum średnio - wysokimi detalami.
A ja mam kiere firmy ISmart za ok 100 zł i nie narzekam Big Grin

CzesieK_BS

Skoro temat o kierownicach się zrobił to ja posiadam kierownicę Logitech G25
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Jestem z niej całkowicie zadowolony tylko niestety nie mogę korzystać z niej w trasie ale w domu jak jest czas to jak najbardziej.

Pozdrawiam ..::CzesieK::..
Mr._Zajc i ..::Czesiek::.. chyba trochę zboczyliście z tematu ponieważ pochwalić się posiadaną kierownicą można Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Nie no, skoro dodatek zapowiada SCS Software i pisze o tym oficjal, to taki dodatek na pewno powstanie. Więc nie brednieSmile
A więc znalazłem informacje co należy uczynić aby moja kierownica działał bez kupna drugiej.Dziś testowałem i jestem zadowolony gdyż mogłem sobie przejechać kilka tras jak w ets 1.Teraz tylko wszystko dopasuje pod siebie mowa mody mapa i pozostaje ruszać w trasy,nie zabraknie filmików z moich tras.
Jak możesz to napisz jak rozwiązałeś problem z kierownicą bo może się to komuś przypadkiem też przydać.

PS. Oczywiście czekam na fotorelacje.
Stron: 1 2
Przekierowanie