eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotografia by Maciejos - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Fotografia i Filmowanie (/forum-431.html)
+---- Dział: Fotografie i Filmy (/forum-432.html)
+---- Wątek: Fotografia by Maciejos (/thread-17563.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Fotografia by Maciejos - Piter - 17/07/2014 07:31 PM

Noo,naprawdę świetne zdjęcia Smile


RE: Fotografia by Maciejos - Maciejos - 20/07/2014 12:41 AM

Witajcie Moi Mili !

Niecałe 3 dni minęło od zestrzelenia MH17, ale z racji, że interesuję się lotnictwem, muszę napisać o tym wydarzeniu.


Image


To miał być kolejny, zwykły rejsowy lot. A zakończył się śmiercią dla prawie 300 osób. Jak wiemy, samolot został zestrzelony. To kolejna maszyna, którą straciły linie lotnicze Malaysia Airlines w przeciągu 4 miesięcy.

Cała trasa lotu jest jeszcze dostępna do podglądu na FR24:

http://www.flightradar24.com/2014-07-17/13:00/36x/MAS17/3d6095b


Lotnikom i personelowi pokładowemu niebieskiego nieba. Cześć Ich Pamięci.



RE: Fotografia by Maciejos - Michal_Z_gno - 20/07/2014 01:25 AM

Szkoda jedynie tych ludzi co musieli zginąć w takich okolicznościach.

Ogólnie najgorsze to jest to co się tam teraz dzieję czyli całkowity brak szacunku dla zmarłych (ciała nadal są na miejscu katastrofy).


RE: Fotografia by Maciejos - bumbumek - 20/07/2014 01:41 AM

Oczywiście ogromna tragedia, zbrodnia właściwie trzeba napisać. Niech Ci gnoje co tego dokonali zostaną osądzeni.


RE: Fotografia by Maciejos - .:Seba11:. - 20/07/2014 06:40 AM

Szkoda tych ludzi i dzieci które straciły rodziny i nie mogą już się do kogoś przytulić


RE: Fotografia by Maciejos - Maciejos - 20/07/2014 11:55 PM

Witajcie Moi Mili !

Dziś mam dla Was temat, który mam nadzieję, przeobrazi się w obszerną dyskusję Wink. A tematem tym jest chemitrails. O co chodzi ? Już tłumaczę. Jest to taka teoria spiskowa, która mówi, , że smuga kondensacyjna powstająca za lecącym samolotem jest wytworem mającym utajony cel, wywoływany dystrybucją na wielkich obszarach dużych ilości substancji, które mogą być szkodliwe dla organizmów żywych. Mówiąc wprost. Do paliwa lotniczego dodawane jest jakieś świństwo, które podczas lotu zamienia się w smugę, a potem w chmurę, która sprawia, że dochodzi do zmian w ekosystemie itd. Ogólnie pic na wodę i bujda na resorach, ale jest grupa osób, które w to wierzy. Naprawdę ciężko jest im przetłumaczyć, że jest to tylko zwykła smuga kondensacyjna, czyli skroplona para wodna zawarta w atmosferze, a jej inicjatorem są zarodki kondensacji zawarte w spalinach samolotu. Na yt można znaleźć wiele filmów, w których ludzie nagrywają przelatujące samoloty i mówią, że są to chemtrails. O to jeden z takich filmików:





Dawny 767 Papa Beta LOT-u, podczas lotu z Chicago do Warszawy rozpyla chemikalia. Ale są też filmy z naszego podwórka:






A co Wy sądzicie na ten temat ? Dla mnie to zwykła głupota. Zapraszam do dyskusji Wink.



RE: Fotografia by Maciejos - Michal_Z_gno - 21/07/2014 12:48 AM

Jak dla mnie to też te całe teorie spiskowe to jedna wielka bzdura no ale wiadomo, że są ludzie którzy tym żyją i wszędzie doszukują się spisków.


RE: Fotografia by Maciejos - bumbumek - 21/07/2014 02:27 AM

Temat zaiste ambitny, natomiast zgadzam się z Michałem - są ludzie, którzy wierzą w takie rzeczy, jeszcze bardziej podsycają atmosferę, dorabiając do tego często niestworzone historie, przykładem może być wciąż wzbudzający skrajne emocje "trójkąt bermudzki".

A wracając do chemitrails - jeśli miałaby być w tym nutka prawdy, to komu miałoby zależeć na zmianach w ekosystemie? Jakimś wielkim koncernom? Terrorystom? Pffff...


RE: Fotografia by Maciejos - limowski - 21/07/2014 08:42 PM

Według mnie jest to tylko głupie gadanie, aby mieć co gadać w telewizji bo tematów im już zabrakło bardzo dawno. Ciekawe po co miałby ktoś specjalnie niszczyć atmosferę, aby nas zabić? Aby nieodwracalnie zniszczyć to, co zostało kiedyś stworzone? Nie rozumiem rozumowania osób, które wierzą w te chemtralis.


RE: Fotografia by Maciejos - Maciejos - 21/07/2014 08:50 PM

Postanowiłem skomentować jeden z takich filmów. I dostałem taką odpowiedź. Teraz tylko czekam, aż mi udowodnią gdzie są te dysze obok silników Big Grin.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.