eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pjoter Logistics - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Pjoter Logistics (/thread-49461.html)



RE: Pjoter Transport - Rafik12 - 28/07/2023 02:33 PM

Siemanko

W ostatnim czasie pojechałem do Hiszpanii po świeże owoce a stamtąd do Norwegii je rozładować. W Norwegii załadowałem rybki z którymi wróciłem do Polski i przy okazji oddałem Renatę na przegląd.

Image

Image

Image

Image

Szczerbol



RE: Pjoter Transport - Ziom - 28/07/2023 03:33 PM

Bardzo ładne i ciekawe fotki na wysokim poziome Wink


RE: Pjoter Transport - Aras. - 04/08/2023 10:22 AM




RE: Pjoter Transport - Rafik12 - 05/08/2023 02:12 AM

Szybki rozładunek w Balivanich [UK]

Image

Jupi



RE: Pjoter Transport - Ziom - 06/08/2023 07:47 AM

Aras - Extra kadr Ok

Rafik - Eleganckie ujęcie Smile


RE: Pjoter Transport - Francisco - 19/08/2023 06:17 PM

Witajcie!

Zacząłem ostatnio okres próbny w firmie a o to kilka zdjęć z ostatniej trasy na Skandynawię

Zanim wyjechałem na Skandynawię załadowałem się mięsem w Holenderskim Zwolle gdzie stamtąd udałem się już prosto na prom. Rozładunek miałem mieć w Norweskim mieście Lakselv które znajduję się w północnej części Norwegii a dokładniej na samym jej szczycie. Mimo moich obaw co do tej trasy zaskoczyłem się pozytywnie. Skandynawia przywitała mnie wspaniałymi widokami zaczynając od bajkowo wyglądających rzek kończąc na zorzy polarnej którą udało mi się uchwycić na jednym ze zdjęć, co tu dużo rozpisywać zobaczcie sami..

Dziwna konstrukcja, sam do końca nie wiem co przedstawia dinozaura? ślimaka? Jeśli macie jakieś pomysły co to jest i skąd się wzięło możecie podzielić się nimi na dole...

Image

Jeśli uważnie czytaliście i pamiętacie jak wspominałem o bajkowo wyglądających rzekach to tutaj jest tego świetny przykład a to tylko jedna z niewielu rzek i strumyków tam występujących

Image

Widok z mostu na Szwedzkie miasteczko

Image

Tutaj już prawdziwa Skandynawia z krwi i kości czyli północna Norwegia i jej krajobrazy

Image

Jak Skandynawia to nie mogło też zabraknąć reniferów Big Grin

Image

Najlepsze oczywiście na koniec... Czyli zorza polarna którą uchwyciłem w Norwegii zobaczcie sami

Image


Podsumowując Skandynawia a zwłaszcza Norwegia przywitały mnie świetnymi widokami które udało mi się uchwycić a część z nich mogliście zobaczyć wyżej, jak na pierwszy raz w tych rejonach muszę powiedzieć że było świetnie i na pewno chciałbym odwiedzać Skandynawię jeszcze częściej w miarę możliwości...


Do zobaczenia!



RE: Pjoter Transport - Tedy - 19/08/2023 06:57 PM

Ciekawa i fajna fotorelacjaSmile


RE: Pjoter Transport - Ziom - 19/08/2023 07:12 PM

Świetna fotorelacja i ciekawa na wysokim poziome Wykrzyknik Cool


RE: Pjoter Transport - Aras. - 24/08/2023 12:37 PM

Witam.

Posprzątane w aucie jak należy i ruszamy na szybkie kółeczko po Skandynawii Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Pjoter Transport - Rafik12 - 28/08/2023 06:57 PM

Siemanko

Nowe barwy nowy samochód dzisiaj kilka fotek z zwiedzania Europy Smile


Image

Image

Image

Image

Rolleyes