eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (/forum-74.html)
+--- Wątek: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! (/thread-9679.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - dominik_SKIPPER - 18/10/2014 05:38 PM

Fajne opcje Big Grin Ja bym dał na tło forum gdzie pisze (etrucks) jakiś ciągnik ?! Co wy na to ?


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - abuk - 18/10/2014 05:41 PM

Michal_Z_gno ja bym proponował przy logowaniu wyświetlało się jakieś tło. Bo to wyglada nie ciekawie. Jakieś logo i jakieś tło z gry.


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Michal_Z_gno - 29/10/2014 03:36 PM

Dziś na forum wgrałem trochę emotek:

Image

Tak więc zachęcam do ich używania ale z głową bo jednocześnie doszedł nowy podpunkt w regulaminie mówiący co grozi za nadużywanie emotek czyli:
- Nadużywanie emotikon podczas wypowiadania się w tematach bądź shoutboxie = warn 10% - 30% na okres od 1 do 14 dni.



RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - nirwana9 - 29/10/2014 04:28 PM

Hehe no to będę miał co robić Big Grin Bo dużo nadużywa emotek więc ja mam co robic Big Grin

A tak to kolejne emoty są fajne .


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Michal_Z_gno - 05/02/2015 06:06 PM

Dziś na forum zaszła mala zmiania czyli doszedł dział w kategorii Wasza Twórczość który nosi nazwę Pomysły na mody
http://etrucks.pl/forum-492.html

Czyli jak jego nawa wskazuję ktoś ma jakiś ciekawy pomysł na mod może podzielić się nim w tym dziale a być może jakiś modder uzna go za interesujący i go wykona.
Nie jest to oczywiście dział ze zleceniami na mody prywatne czy też życzeń na konretne prace tylko do przedstawiania swoich pomysłów jak można jeszcze zmienić gry o których są działy na naszym forum.


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Aras. - 05/02/2015 06:19 PM

Pomysł całkiem trafny :E


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Michal_Z_gno - 21/03/2015 12:24 AM

Jako, że dziś jest pierwszy dzień wiosny na forum został ustawiony dla wszystkich styl wiosenny.
Image

W sumie nic nowego bo styl z poprzedniego sezonu na naszym forum ale zawsze jakaś odmiana.
Więc miejmy nadzieję, że zielony kolor da niektórym "pozytywnego kopa" Tongue


Ps. Jeśli ktoś nadal chcę używać wersji zimowej może sobie do niej wrócić zmieniając styl w panelu użytkownika.


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - bumbumek - 21/03/2015 02:40 AM

Michał, a może lekko byś edytował ten zielony kolorek? Na jakiś inny odcień zieleni? Hmmmm? Zawsze to byłaby jakaś świeżość względem poprzedniego sezonu Big Grin


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - limowski - 21/03/2015 11:45 AM

Mnie w pewnym stopniu bardziej dobił niż dał kopa. Sam miałem zaproponować zmianę odcienia lub barwy na inną, ale Marek mnie wyprzedził Smile


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Michal_Z_gno - 21/03/2015 01:42 PM

To jaki odcień zielonego proponujecie Pytajnik