eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
PKJ Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: PKJ Transport (/thread-46411.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: PKJ Transport - michalz - 22/10/2019 05:46 PM

Fotki ciemne, praktycznie nic nie widać...


RE: PKJ Transport - patrykjanka17 - 23/10/2019 05:46 PM

(22/10/2019 05:46 PM)michalz napisał(a):  Fotki ciemne, praktycznie nic nie widać...

Efekt modu na jesień od Grimesa.


RE: PKJ Transport - matadrox - 23/10/2019 07:00 PM

Fotki faktycznie ciut przyciemnawe, no ale jak jesień za oknem, to nie ma to tamto Wink Relacja w dechę Smile


RE: PKJ Transport - Michal_Z_gno - 24/10/2019 12:03 AM

Czy ja wiem czy są te fotki aż tak ciemne - po prostu taka pogoda się trafiła Tongue


RE: PKJ Transport - patrykjanka17 - 26/10/2019 05:02 PM

Siemka :E. Jestem właśnie na rozładunku w Zgorzelcu. Jak widać oczekuje w towarzystwie kilku Scanii. Przywiozłem tu 20 ton kartonów, upchniętych pod sam sufit naczepy. Od wyjazdu w trasę minął już tydzień, ale to jeszcze nie koniec , bo zjeżdżam dopiero na święta. Chciałoby się już być w domu, szczególnie jak mija się go co kilka dni, ale pieniądze na ulicy nie leżą...

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: PKJ Transport - matadrox - 26/10/2019 06:22 PM

apropos domu, dyspozytornia tak mi wyznacza robotę, że dwa tyg zaraz stuknie jak bazy nie widzę Big Grin Może po niedzieli w końcu uda się zjechać na Warszawę, to i jaka relacja wleci.


RE: PKJ Transport - matadrox - 27/10/2019 09:07 PM

Od dwóch dni siedziałem we Wrocławiu i byłem już pewien, że do poniedziałku tak zostanie. Jednak chwilę po 10tej rano zadzwonił dyspozytor z informacją, że jest możliwość abym już dziś, zjechał na bazę. Mało tego: powiedział, że jeśli wezmę to zlecenie, to po wykonaniu, do końca tygodnia mam wolne! O 11stej byłem już w punkcie DHL, gdzie wciągu 40 minut załadowano mi 9 ton palet z zabawkami. O tym czasie bardziej spodziewał bym się transportu zniczy, tudzież kwiatów, ale z drugiej strony, czas na zabawki też już, tuż tuż.

Image

załadunek prawie z ostatniej rampy

Image

Wyjazd z miasta. Na parkingu Ikei dwie doby kiblowałem. Dobrzy ludzie, nie pogonili

Image

Image

Czas na dostarczenie ładunku wynosił 19 godzin, co dawało bardzo duży zapas. Mogłem na spokojnie odespać sobotnią noc, spędzoną na zwiedzaniu miasta. Piliło się do domu, jednak mimo wszystko, w tej pracy sen jest równie niezbędny, co broń żołnierzowi.
Image

Image
Image

Po 21wszej ruszyłem dalej
Image

Nocna jazda ma najczęściej ten plus, że na drogach jest puściutko
Image
Pustki też na bramkach
Image

Image
Na wyjeździe z Opola, troszkę tłoczniej się zrobiło

Image

Na dalszym odcinku, trochę za bardzo zaufałem nawigacji. Bo pomimo ustawienia trybu wyszukiwania najkrótszej drogi, gdzie powinienem zostać skierowany na S8 do Warszawy, to rzuciło mnie na A1 i A2, przez co nadrobiłem kilka kilometrów całkiem nie potrzebnie.
Image

Już praktycznie na miejscu
Image

Stokes to też nasz sąsiad. Wjeżdżając ze zniecierpliwieniem spogladałem na zaparkowane dosłownie obok, truck'i floty PKJ
Image

Image
Szef zaś, auto zmienił
Image

Na firmę zdaje się, wszyscy już zjechali.
Image
Image
Nocą nie bardzo miałem transport, więc przekoczowałem do rana
Image
Jeśli nic nie wypadnie w między czasie, to wygląda na to, że do przyszłego tygodnia mam wolne. Tak więc tymczasem, gorąco pozdrawiam i życzę szerokości! Tyle ode mnie. Trzymajcie się!


RE: PKJ Transport - Michal_Z_gno - 28/10/2019 01:00 AM

Zanim zacząłem czytać opis spojrzałem na pierwsze fotki i od razu skojarzyłem, że to Wrocław (kiedyś budowałem bazę obok tego DHL-a dla jednej vski więc okolica jest mi znana i widać dawno nic tam się nie zmieniło :E).
Relacja jest oczywiście okej.


RE: PKJ Transport - DawidK - 28/10/2019 10:00 AM

Całkiem ok Tongue


RE: PKJ Transport - michalz - 28/10/2019 04:49 PM

Fajny klimat "dziad transa" Tongue szkoda, że większość fotek w nocy Wink Oczywiście całość ogólnie wyszła ok Tongue