eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Z Kamilem w trasie. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Z Kamilem w trasie. (/thread-43997.html)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Z Kamilem w trasie. - Kamil - 12/06/2017 02:34 PM





Łapcie dwie fotki z Suwałk Smile

Image

Image

A obecnie melduję się w Koszalinie. Przywiozłem farby do jakiejś hurtowni budowlanej. Zrzuciłem się, i wyjechałem na parking. Pauza do rana, załadunek na Bielsko już dograny, i ogień!

Image

Image



RE: Z Kamilem w trasie. - Rembol - 12/06/2017 02:56 PM

No no panie dobry zestaw jak i dobre foty Big Grin Czekam na więcej Big Grin 10/10


RE: Z Kamilem w trasie. - dominik_SKIPPER - 12/06/2017 03:01 PM

Spoko foteczki oby tak dalej Big Grin


RE: Z Kamilem w trasie. - Kamil - 31/07/2017 05:43 PM

Pora odkurzyć temat Wink Obecnie latam takim oto zestawem. Myślę nad zmianą naczepy na Wieltona, i nad naklejką gryfa na aucie. Mało co odpalam ETS'a, zwłaszcza odkąd mam xboxa, ale myśle że jakieś fotki może będą wpadać. Łapcie dwie z trasy do Wiednia. Do następnego Wink

Image

Image



RE: Z Kamilem w trasie. - Kurdianeł - 31/07/2017 05:49 PM

Super Scania Big Grin


RE: Z Kamilem w trasie. - Ealfdus - 31/07/2017 06:33 PM

Siemka Kamil. Szerokości na drodze!


RE: Z Kamilem w trasie. - Kamil - 05/02/2018 11:08 PM

Dawno mnie nie było :E Powodów w sumie sporo, problemy nie problemy, ale mniejsza z tym. Wracam do gry Wink Myślę, że parę osób mnie pamięta.





Do rzeczy. Scania niestety zapaliła mi się na autostradzie i spłonęła wraz z naczepą, na szczęście jechałem na pusto no i nikt nie ucierpiał. Przyczyną prawdopodobnie jakieś zwarcie w instalacji. AC oczywiście było, także nie ma tragedii. Zrobiło się cienko, bo zaczął się również problem ze spedycją pod którą wtedy jeździłem. Któregoś dnia dostałem interesującą propozycję współpracy od firmy Duvenbeck Logistik. Umówiłem się na spotkanie z przedstawicielem, na którym objaśnił mi szczegóły. Wszystko mi pasowało, terminy płatności, jazda po całej Europie i czasami krajówki, zwrot VAT za paliwo. Wróciłem do domu, odpaliłem otomoto i zacząłem szukać jakiegoś zestawu. U chłopaków z Bodzentyna znalazłem fajnego Mana TGX E6 z 2016r w low decku. Do tego mieli Wieltona NS3K Mega. Man nawet kolorystycznie pasował do barw spedycji, więc długo się nie zastanawiałem i wziąłem cały zestaw. Na powrocie zajechałem na oklejenie naczepy, na koszt spedycji oczywiście. Potem popodpisywaliśmy umowy etc. Po powrocie zacząłem ogarniać auto, wpakowałem graty, poprzyczepiałem boxy, założyłem CB i czekałem na zlecenie.

Przyszedł SMS, że mam się załadować we Wrocławiu na ich magazynach z płytą OSB do Buska-Zdroju, docelowo jakaś hurtownia budowlana. Pojechałem na szybkie zakupy, odstawiłem osobówkę i poleciałem się ładować. Poszło sprawnie, bez stania w kolejce. Pospinałem to sobie, a w między czasie podleciał wózkowy z papierami. Łącznie jakieś 1,5h. Na miejsce doleciałem bez żadnych problemów, przyjemna trasa, akurat czasu pracy mi starczyło żeby się jeszcze rozładować. Hurtownia trochę schowana, trzeba było cofać w bramę i z bramy od razu na "halę", dość ciasno. Rozładunek również poszedł szybko, majstry wiedzieli, że przyjadę, to naszykowali sobie miejsce i można powiedzieć, że czekali na mnie. Po rozładunku wyjechałem sobie na Lotosa, pauza, a z rana załadunek w OBI w Kielcach na Chorwację, także zapowiada się ciekawie. Awizacja w OBI na 8:00, ale jak wyjdzie to zobaczymy. Na razie tyle ode mnie Wink

Jeszcze dodam, że prawdopodobnie w bliskiej przyszłości zrobię z tego taką luźną vskę, ale na razie chciałem odświeżyć temat Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Z Kamilem w trasie. - DawidK - 05/02/2018 11:33 PM

Popracuj nad kadrami i będzie fajowo Smile


RE: Z Kamilem w trasie. - Kurdianeł - 06/02/2018 09:51 PM

Jest git 10/10


RE: Z Kamilem w trasie. - Kamil - 07/02/2018 06:21 PM

Pozdrowienia z Chorwacji Wink

Aktualnie załadowałem jakieś drewniane elementy do Berlina. Trochę zabawy jest z pasami, ale przynajmniej się człowiek porusza. Spedycja się nie obija, ledwo dojechałem na rozładunek a już miałem zlecenie na Berlin, także jest w porządku. Jak będę miał więcej czasu to wrzucę coś dłuższego. Do następnego Wink

Image
Image