eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pjoter Logistics - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Pjoter Logistics (/thread-49461.html)



RE: Pjoter Transport - Krystian30 - 14/03/2019 08:44 PM

Nowy kierowcaPytajnik :E
Image



RE: Pjoter Transport - DawidK - 14/03/2019 09:40 PM

Powodzenia kryśka Big Grin


RE: Pjoter Transport - Pivek - 14/03/2019 11:47 PM

Małe zmiany w naczepie Big Grin :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Pjoter Transport - Krystian30 - 15/03/2019 12:01 AM

Coraz lepiej prezesWykrzyknik 10/10


RE: Pjoter Transport - ferNDawid - 19/03/2019 08:39 PM

Warszawa ----> Cambridge

Po długiej przerwie i jest relacyjka zapraszam Big Grin

Elo, siędzę sobie a tu dzwoni do mnie spedytor i mówi, że mam ładunek z Warszawy do dalekiego Cambridge i pojechałem na załadunek i szybko ruszyłem, bo miałem jeszcze powrót brać który był ustalony i za opóznienia dają kary. Po 5 rano już ruszyłem w stronę cambridge, bo czas mnie trochę gonił trasa była spoko równe drogi, cały czas leciałem autostradą aż do samego portu po drodze zajechałem na jakieś jedzonko i po pauzie były trochę korki, bo miała być szybka trasa i kolejnego dnia pod wieczór dojechałem już do Cambridge. Rano pojechałem się załadować jakimiś produktami do Polski i wyruszyłem droga powrotna przebiegła bez problemów tylko już w Polsce było mniej autostrad i trzeba było wolniej pojechać po swojej drodze spotkałem wypadek i musiałem poczekać aż udrożnią drogę po kilku godzinach stania w końcu ruszyłem w drogę późnym popołudniem zaczął padać deszcz aż do bazy i tam już rozładunek poszedł sprawnie i podeszłem spać. Bajoo

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Pjoter Transport - Krystian30 - 21/03/2019 09:35 PM

Jak widać w kabinie trochę się pozmieniało bo w końcu się wprowadziłem :E
Jak na razie są tylko firanki i naklejki z imieniem ale mam w planach jeszcze jakieś pierdółki dodać Smile A tym czasem foto z oczekiwania na załadunek w Wałczu Tongue

Image



RE: Pjoter Transport - Pivek - 25/03/2019 09:40 PM

Kilka fot z ostatnich tras.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Pjoter Transport - Kędzierzawy - 25/03/2019 09:41 PM

Gicior foty Big Grin


RE: Pjoter Transport - scaniadriverv8 - 25/03/2019 11:55 PM

Świetne foteczki 10/10


RE: Pjoter Transport - Pivek - 28/03/2019 01:00 PM

Dzień Dobry!

Wczoraj sprowadziłem na baze kolejny "nowy" ciągnik. Mianowicie jest to Scania Streamline z 2016 roku i silnikiem o mocy 490KM. Auto jest poleasingowe, odkupione od banku. Zdecydowałem się na ten egzemplarz, ze względu na jego stan mechaniczny, który jest w bardzo dobrym stanie. Niestety z zewnątrz nie wygląda najlepiej, brakuje spoilerów oraz trzeba zamontować drugi zbiornik na paliwo. Na wyposażeniu brakuje luksusów, ale są wszystkie systemy bezpieczeństwa, które są obowiązkowe. na tą chwile nie mam przygotowanej naczepy dla tego auta, gdyż spędzi ono trochę czasu zanim doprowadzimy je do perfekcyjnego stanu. Niżej fotka.

Image