eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
VS Marcotran - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: VS Marcotran (/thread-53735.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: VS Marcotran - Tedy - 14/05/2022 10:24 AM

Bardzo dobre i ciekawe są te fotorelacjeSmile


RE: VS Marcotran - BuDiTyCHy - 18/05/2022 04:17 PM

Kilka kolejnych fotek po ostatnim rozładunku lecz bez szerszego opisu. Myślę że zdjęcia same w sobie wystarczająco przedstawiają swoją historie :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

P.S. Tak wiem wiem bardzo podobne ujęcia ale postaram się to zmienić przy kolejnych fotkach Wink



RE: VS Marcotran - mazurski_separatysta - 18/05/2022 05:20 PM

Fajnie to wygląda mimo, że pogoda jak widać nie rozpieszcza.


RE: VS Marcotran - Ziom - 18/05/2022 05:33 PM

Nawet spoko fotorelacyjka , fajne są te foty i ciekawe ujęcia Smile


RE: VS Marcotran - BuDiTyCHy - 18/05/2022 05:34 PM

(18/05/2022 05:20 PM)mazurski_separatysta napisał(a):  Fajnie to wygląda mimo, że pogoda jak widać nie rozpieszcza.

No tak nad ranem jak ruszałem było lux ale niestety potem się posypała już do samego rozładunku.


RE: VS Marcotran - Mateusz_FH - 18/05/2022 11:23 PM

Przyszła i pora na mnie Wink
Jako Prezes nie tylko siedzę za biurkiem i doglądam tych moich "Gamonii" Patykiem_1Big Grin ale również trzeba ruszyć cztery litery Smile

Odstawiamy naczepę na serwis w celu sprawdzenia prawidłowości działania przed kolejną trasą Wink

Image

więc do dzieła Wink karta zalogowana to startujemy z bazy w Saragossie

Image

Image

Image

po dojechaniu na serwis późną porą gdyż ze względu na duża ilość aut pracują całą dobę, trzeba było chwilę poczekać na kolejkę Wink ale w końcu wjechałem do środka Wink

Image

Po godzinie otrzymałem informację, że z naczepą wszystko w porządku i można puścić ją w trasę Smile więc wyjazd z serwsiu i oczekiwanie na kierowcę aż podjedzie i zabierze naczepę oraz pojedzie ładować owoce Wink

Image

Kierowca naszej firmy zabrał naczepę a ja podstawiłem się pod plandekę która akurat stała na załadunku papy na Ukrainę Wink (odbiegając trochę od realiów panujących w obecnych czasach) Wink

Image

Po otrzymaniu dokumentacji "łogiń na tłoki" Big Grin w kierunku Barcelony dalej przez Francję Niemcy Polskę i w kierunku Lwowa Wink

Image

Image

Zapadła noc a ciągnąć trzeba było dalej gdyż kolejka na granicy w Korczowej (PL-UA) stale rosła a jeszcze daaaleko Wink

Image

Image

Lewym Lewym Uparcie Wink

Image

ostatnie brameczki przed Miluzą i wpadamy do Niemiec dobrze ze aby do autohofu to choć ominie się Stau-y Big GrinBig Grin

Image

juz za parę chwil za chwil parę browar i spanie Wink

Image

i w koncu pauza Wink po całonocnej jeździe Wink zasłużony browarek i pauza 9 h Wink parking opłacony wracamy do kamiona i na wyrko Wink

Image

dobrej nocki a raczej dnia bo niestety pauza wyszła za dnia Wink

Image

Po 9ciu godzinach oraz toalecie palę maszynę i ruszamy dalej kolejną nocą Wink

Image

ciąg dalszy nastąpi Wink


Proszę mi wybaczyć chaotyczność pierwszej relacji ale nie wstawiałem ich od ponad 14 lat Wink więc zaczynam powoli z powrotem się wdrażać Smile mam nadzieję że się podoba Wink Pozdrowienia od Prezesa VS Marcotran SmileTongue



RE: VS Marcotran - mazurski_separatysta - 19/05/2022 07:51 AM

Bardzo fajna fotorelacja bogata w ciekawe zdjęcia oraz rozbudowane i szczegółowe opisy. Trochę z jajem więc wszystko jest jak być powinno - nawet po tych 14 latach Big Grin


RE: VS Marcotran - Ziom - 19/05/2022 07:53 AM

Bardzo duża i wspaniała fotorelacja , ciekawe różnojakie pstryki - jest bardzo dobrze Smile


RE: VS Marcotran - Heywood - 19/05/2022 06:43 PM

(13/05/2022 09:37 PM)Damkowski91 napisał(a):  Jak pokazałeś raz że wjedziesz w ciasnotę to teraz Prezes będzie cie częściej wysyłał :E spoko relacją i propsy za jazdę Range T :E

E e e e, synek, Renówke to Ty szanuj. xD


RE: VS Marcotran - TheBart95 - 20/05/2022 09:45 PM

Firma ciekawie wygląda ładnie odwzorowane zestawy, jak i zdjęcia, życzę dalszych sukcesów, pozdrawiam.