eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotki effectuée par Dorian - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Fotografia i Filmowanie (/forum-431.html)
+---- Dział: Fotografie i Filmy (/forum-432.html)
+---- Wątek: Fotki effectuée par Dorian (/thread-18625.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Fotki effectuée par Dorian - Michal_Z_gno - 30/05/2014 08:52 PM

Fotki ładne a co do tego Renault Range T to miało być połączenie Magnum i Premium ale niestety wyszło niezbyt udane (wiadomo, że renault należy do grupy Volvo więc pewnie nie chcieli robić jakiejś większej konkurencji dla swojego FH).


RE: Fotki effectuée par Dorian - limowski - 30/05/2014 08:52 PM

Świetne fotki, a Ci z Boper'a to super ludzie... przejdę się pofobić fotki to normalnie jakbyśmy się od wieków znali - trąbią, lewa w górę, światła itd. Spoko goście Smile

Wracając do tematu .. no to fotki świetne. Te dwie euro 6 na załadunku the best. Jak na zdjęcia robione pralką Big Grin jest super.


RE: Fotki effectuée par Dorian - Doriandu30 - 30/05/2014 09:04 PM

(30/05/2014 08:52 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Fotki ładne a co do tego Renault Range T to miało być połączenie Magnum i Premium ale niestety wyszło niezbyt udane (wiadomo, że renault należy do grupy Volvo więc pewnie nie chcieli robić jakiejś większej konkurencji dla swojego FH).
To jak mieli to połączyć z jednego i z drugiego to dla mnie to im to nie wyszło..

(30/05/2014 08:52 PM)LimfaON napisał(a):  Świetne fotki, a Ci z Boper'a to super ludzie... przejdę się pofobić fotki to normalnie jakbyśmy się od wieków znali - trąbią, lewa w górę, światła itd. Spoko goście Smile

Wracając do tematu .. no to fotki świetne. Te dwie euro 6 na załadunku the best. Jak na zdjęcia robione pralką Big Grin jest super.

Co do Boper'a często widuje ich jak się lądują w Gospodarstwie na praktykach.

a co to zdjęć dzięki wszystkim za mile komentarze jakby nie było to to mnie motywuje do dalszego fotografowania nawet pralką Tongue


RE: Fotki effectuée par Dorian - limowski - 30/05/2014 09:07 PM

Z tą lodówką to był żart jakby co Big Grin My się znamy Doriandu, prawda? W sensie, że z innego forum Big Grin


RE: Fotki effectuée par Dorian - Blue Trucker - 30/05/2014 09:08 PM

Jakie zrąbane ciężarówki.xd
Nie no Dorian full profesional pełną gębą Big Grin


RE: Fotki effectuée par Dorian - Doriandu30 - 30/05/2014 09:13 PM

(30/05/2014 09:07 PM)LimfaON napisał(a):  Z tą lodówką to był żart jakby co Big Grin My się znamy Doriandu, prawda? W sensie, że z innego forum Big Grin

Znamy się Big Grin znamy się własnie zaraz wejdę. Big Grin


RE: Fotki effectuée par Dorian - Doriandu30 - 04/06/2014 07:03 PM

Siemanko Cool


Dzisiaj chciałbym wam pokazać co upolowałem ostatnio Smile. Zaczynamy od DAF'a XF z firmy Jost Group ( sam truck stal obok myjni dla ADR'ek ).
Image

Kolejne uchwycenie Słowaka tym razem Renault pierwszy raz z takim czymś się spotykam.. Szczerbol
Image

Kolejne Renault tylko teraz Magnum Tandem z firmy "Pelamatti" Big Grin.
Image

W Sobotę jechałem do Beziers do znajomych aż tu nagle zajechaliśmy na parking i moją uwagę przykuła przecudowna kolumna trucków. Nie muszę wam mówić co przewożą bo doskonale widać po kawałku naczepy Wink.
Image

Foty jak zawsze robione albo aparatem albo telefonem ( pralką Tongue. ) zachęcam do komentowania hejtowania oceniania Rolleyes

Pozdrawiam Smile.


RE: Fotki effectuée par Dorian - Michal_Z_gno - 04/06/2014 11:57 PM

Fotki ładne ale ta słowacka renówka trochę śmiesznie wygląda na takich małych kółkach.


RE: Fotki effectuée par Dorian - Doriandu30 - 07/06/2014 09:36 AM

Dzień Dobry Smile.


Bardzo wczesnym porankiem dzisiaj musiałem się udać do Montpellier ( 34 ), jak ja tego miasta nienawidzę względy piłkarskie Tongue. Jak zawsze zajechaliśmy na parking w okolicach Lune tylko zjechaliśmy 2 razy raz jak jechaliśmy do Montpellier i drugi raz zjechaliśmy na parking z innej strony autostrady l i miałem dobry aparat i zrobiłem mało zdjęć lecz sami zobaczycie jakie Smile.

Volvo z Firmy " Transport Roca "
Image

Na parkingu stała sobie Scania Longline i mi wpadła w oko wiec? Cyk cyk Big Grin.
Image

Scania z ADR w takich kolorach dla mnie bomba Shy.
Image

Wujek który mieszka we Francji 10 lat pracuje w firmie " David Reus " jeździ po kraju a firma posiada same Scanie śmigają na firanach i zarówno jak na chłodniach ale tylko na całym terenie Francji. W następna sobotę jadę do nich na baze to kilka fotek zrobię Smile.
Image

Zapraszam do komentowania oceniania hejtowania Smile.

Pozdrawiam.


RE: Fotki effectuée par Dorian - Śliwka - 07/06/2014 09:54 AM

Fotki super, jakość wyśmienita Smile