eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotografia by Maciejos - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Fotografia i Filmowanie (/forum-431.html)
+---- Dział: Fotografie i Filmy (/forum-432.html)
+---- Wątek: Fotografia by Maciejos (/thread-17563.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Fotografia by Jabar - Michal_Z_gno - 09/03/2014 12:29 AM

O tej plamie oleju słyszałem dziś w wiadomościach i na moje samolot się rozbił bo gdyby było to jakieś porwanie na 100% już by były przedstawione ewentualne żądania.

Ps. Jabar też myślę, że niedługo odnajdą wrak i będą badane przyczyny tej katastrofy.


RE: Fotografia by Jabar - Erka - 09/03/2014 01:19 PM

Ale dziwne jest to .. że nic nie mogą znaleźć na to że się rozbił :/


RE: Fotografia by Jabar - Michal_Z_gno - 09/03/2014 03:36 PM

Jak się rozbili w morzy to wrak mógł pójść na dno i dlatego nie mogą go odnaleźć (jakby uderzył w morze np. pod dużym kątem i z dużą prędkością).

Co do porwania to raczej niemożliwe bo by już musieli gdzieś wylądować a to przy dzisiejszych systemach byłoby zauważone (777 to jest duży samolot i nie da rady nim przelecieć i wylądować niezauważonym).

Ps. Jabar tam jeszcze napisałeś o wyłączeniu transpondera i to myślę, że jakby było porwanie byliby w stanie wyłączyć bo w takich porwaniach biorą udział osoby przeszkolone do tego celu - tak jak było np. 11.IX.2001 gdzie wśród porywaczy byli wyszkoleni piloci.


RE: Fotografia by Jabar - Maciejos - 09/03/2014 04:06 PM

Ale pilot sam wczesniej ustawiłby sqawk 7700. Michał, masz racje. Trzy siekierki małe nie są, wiec ktoś wczesniej, musiałby wybudować ogromny hangar, aby gdzies go schować. Gdyby kat opadania był duzy(na FL350, potrzebowaliby niecałych 3 minut, na opadniecie do morza), to jakies szczątki, powinny zacząć wyplywac. Na pokładzie, znajdowały sie 4 osoby z fałszywymi paszportami, wiec moglibyć to jacyś przemytnicy narkotyków.


PS. Przepraszam za błędy, pisałem z telefonu.


RE: Fotografia by Jabar - Michal_Z_gno - 09/03/2014 04:43 PM

Jabar tu też myślę, że te osoby osoby na fałszywych paszportach to pewnie zwykli przemytnicy zwłaszcza że samolot leciał z Malezji a tam wiadomo jak jest z narkotykami i ich przemytem.

Co do porwania to dodam jeszcze, że na moje zniknięcie z radarów oznacza jedynie lądowanie (w tym przypadku niemożliwe na środku morza) lub rozbicie bo to nie był nowoczesny myśliwiec który umie oszukać radary a duży samolot pasażerski który nie jest w stanie ukryć się przed współczesnymi systemami.


RE: Fotografia by Jabar - Maciejos - 09/03/2014 06:22 PM

Niedawno przeczytałem informację, że u wybrzeży Wietnamu, odnaleziono szczątki drzwi cargo oraz jakieś pojedyncze szczątki samolotu. Czyli można już rozważać katastrofę, ale nie zamach.


RE: Fotografia by Jabar - Maciejos - 15/03/2014 09:32 AM

Zacząłem się bawić mangami. Na razie tylko dodałem parę rzeczy i przemalowałem zestaw. Może być ?

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Fotografia by Jabar - VresT - 15/03/2014 11:06 AM

Baki trochę zmniejsz bo siodło jest za daleko Smile
Tak poza tym jest OK Big Grin


RE: Fotografia by Jabar - Maciejos - 15/03/2014 12:29 PM

Coraz bardziej, zaczyna mi się to podobać ^^. Po raz kolejny dwie Scanie:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Fotografia by Jabar - VresT - 15/03/2014 12:47 PM

Ostatnia scania mi się bardziej podoba niż pierwsza Big Grin