eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Fotki effectuée par Dorian - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Fotografia i Filmowanie (/forum-431.html)
+---- Dział: Fotografie i Filmy (/forum-432.html)
+---- Wątek: Fotki effectuée par Dorian (/thread-18625.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Fotki effectuée par Dorian - nirwana9 - 07/06/2014 09:56 AM

Co by tu hejtować ?:E

Jest pięknie uwielbiam troki o nietypowych malowaniach <3


RE: Fotki effectuée par Dorian - limowski - 07/06/2014 10:00 AM

Fotki wyśmienite, w Polsce takie ciężarówki to rzadkość Smile


RE: Fotki effectuée par Dorian - Doriandu30 - 07/06/2014 10:04 AM

Hue dzięki staram się jak mogę Smile. Mi najbardziej Scania Daivda Reusa wpadła w oczko i Longline Big Grin.


RE: Fotki effectuée par Dorian - Doriandu30 - 17/06/2014 04:53 PM

Siema :E


Tak jak niektórym wiadomo jestem w liceum rolniczym kierunek wino & winogrona Tongue. I jak zawsze na koniec roku musimy zrobić 3 tygodnie praktyk.. ( Bezpłatnych ). I tutaj na praktykach przyjeżdża sporo ciężarówek które będę fotografował Smile.

Niedziela dość pochmurny dzionek i przejażdżka na polowanko :E. tylko Dafa upolowałem Sad.
Image

W niedziele również już wyjazd na praktyki i kazali mi czekać na jakimś parkingu tam gdzie diabeł mówi dobranoc Tongue, i Taki Sobie Mercedes Actros do transportu owoców Smile.
Image
Image

Renault Manager Smile prześliczny Francuski klasyk Smile. Naczepa jest przeznaczona do wlewania wina w butelki lub specjalne Kartony Smile, jutro wchodzę do Renówki, to fotki zrobię i tej całej aparatury na naczepie :E.
Image
Image

Taki stary traktor w dziwnej ale zarówno ciekawej wersji Smile. Specjalnie aby wjeżdżał do rządów winogron aby spryskać produktami lub przyciąć trochę gałęzie Smile.
Image
Kombajn do zbierania winogron :E. Fajna zabaweczka dość głośna i powolna Tongue.
Image
Jutro postaram się coś ładnego upolować i pokazać te pola konopi co mamy na gospodarstwie :E ( żartuje Big Grin ).

Zachęcam do komentowania hejtowania Smile.


RE: Fotki effectuée par Dorian - Rene-GAD - 17/06/2014 05:04 PM

Pokaż lepiej córeczkę Szefowej.

2smiech


:E


RE: Fotki effectuée par Dorian - Doriandu30 - 17/06/2014 05:08 PM

(17/06/2014 05:04 PM)Renegade napisał(a):  Pokaż lepiej córeczkę Szefowej.

2smiech


:E

Dla ciebie to mogę szefową pokazać ale nie córeczkę Tongue.


RE: Fotki effectuée par Dorian - pitreekk - 17/06/2014 06:59 PM

Fajne fotki, traktor wymiata. Big Grin


RE: Fotki effectuée par Dorian - Michal_Z_gno - 18/06/2014 12:09 AM

Zdjęcia świetnie wyglądają i najlepsze te z Renault Manager i Actrosem MPI bo takie auto są już niestety coraz rzadszym widokiem.


RE: Fotki effectuée par Dorian - Doriandu30 - 18/06/2014 06:25 AM

To racja Smile dzisiaj własnie wchodzę do Renault i jestem ciekaw co będzie w środku ale fotki na pewno będą Smile


RE: Fotki effectuée par Dorian - Doriandu30 - 28/06/2014 09:46 AM

Witam Smile.

Dość dawno mnie tutaj nie było, lecz praktyki zrobiły swoje trochę fot udało mi się cyknąć nawet Renault Range T tylko że mój klucz USB został w firmie i odbiorę go za miesiąc Sad.

Teraz trochę fotek z drogi foty robione w ruchu wiec nie są największej jakości i Bonus na samym dole Smile, bez opisu dzisiaj głowa mnie boli i nic nie wychodzi mi Smile.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Oraz fotki takiego Mercedesa Smile, miałem okazje wejść do środka ale szefowa kręciła się ciągle i nie miałem zbytnio czasu. Sad

Image
Image
Image
Image
Image
No to tyle fotek na dzisiaj Smile. Teraz z wami się żegnam na miesiąc wyjazd do Polski mam Wink, będę się udzielać ale bardzo rzadko jak coś dobrego sfotografuje to wstawię Smile.

życzę wszystkim fajnych spokojnych wakacji, oraz dla tych którzy nie mają wakacji udanych urlopów Smile. Pozdrawiam Big Grin.