eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. Grzeszczyk - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. Grzeszczyk (/thread-51602.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: U.T. Grzeszczyk - Adam11500 - 20/05/2020 05:47 PM

Ładny zestaw i fotki Tongue


RE: U.T. Grzeszczyk - Ealfdus - 20/05/2020 11:52 PM

Piotrek śmiga a ja dziś pauzuje w Skopje. Jutro ruszam o 8 na Polsze :E

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

ps. nie zwracajcie uwagi na to, że dodałem metaliczne malowanie. Drobna pomyłka przy robieniu zestawu - taki miał być końcowy efekt. No cóż każdemu się zdarza Big Grin



RE: U.T. Grzeszczyk - Ealfdus - 21/05/2020 01:44 PM

Skopje [ME] ---> Przemyśl [PL]

Wczoraj pauzowałem dziś trzeba się wziąć do roboty! Wstałem o godzinie 7:30 żeby mieć lżejszy i żwawy poranek. Cyknąłem sobie klasyczną kawkę z rana i pojechałem na rozładunek nieopodal parkingu na którym stałem. Muszę powiedzieć, że chłopcy z Macedonii mają złote ręce. To jak szybko i sumiennie wykonują swoją robotę jest nie do pomyślenia. O 8 byłem na firmie, o 9:15 już z niej wyjeżdżałem. Jak mam być szczery to jedno z ładniejszych krajów w jakich byłem. Jest tu taki fajny ciepły klimacik. Nie do opisania! Big Grin Ale wracając do trasy... Nie dość, że narobili ochoty to jeszcze tak krótko to trwało. Miałem taką ochotę zrobić sobie kanapkę z pomidorkiem a wiozłem ich aż 15 ton Big Grin Cała trasa była jedną przyjemniejszych i spokojniejszych dotychczas w firmie. Jedyną niepokojąca rzeczą w przeciągu trasy była pogoda - błagałem, żeby nadal tak świeciło jak świeci Big Grin Ale nadszedł wieczorek zrobił się ładny zachód słońca natomiast ja ładnie się ugościłem na wyrze i poszedłem spać z myślą, że następny dzień będzie tak samo piękny. I nie myliłem się. Obudził mnie ukrainiec, który zapukał mi do kabiny i pytał się czy mam sól :E Przerwał mi sen co przeważnie źle działa u mojej osoby ale nie tym razem. Już po całej akcji doleciałem do kraju. Na przemyśl dojechałem około godziny 15 zdjęli mnie o 16. Zjechałem na parking, położyłem się na łóżku i postanowiłem obejrzeć Netflixa Tongue

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Chciałbym też wszystkich poinformować, że otworzyliśmy własną stronę internetową, którą znajdziecie pod tym adresem (kliknij --->) Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: U.T. Grzeszczyk - Bozo - 21/05/2020 01:46 PM

Zestaw bardzo ładny Ok. Kadry dobre. Reshade jest. Tylko trochę za ciemne zdjęcia jak dla mnie Smile.


RE: U.T. Grzeszczyk - patryk1827 - 21/05/2020 02:03 PM

Z przyjemnością się czyta takie wątki. Troszkę jasności brakuję na zdjęciach. Ujęcia w ogóle szczegółowe. 9w0yi0


RE: U.T. Grzeszczyk - Ziom - 21/05/2020 02:03 PM

Foty - 1 klasa poprostu cudnie wyglądają Ok 10/10


RE: U.T. Grzeszczyk - Tedy - 21/05/2020 02:32 PM

Kolejna świetna fotorelacja - jest coś do poczytania a zwłaszcza do oglądaniaSmile


RE: U.T. Grzeszczyk - Dr Wkrętak - 21/05/2020 02:36 PM

Świetnie się to czyta, fotki bardzo ładne ,jedyne do czego się mogę przyczepić to scs-owa rejka. Reszta lux Ok


RE: U.T. Grzeszczyk - Ealfdus - 22/05/2020 11:39 PM




RE: U.T. Grzeszczyk - Ziom - 23/05/2020 09:24 AM

Eleganckie fotysze jak zawsze - 10/10