eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (/forum-74.html)
+--- Wątek: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! (/thread-9679.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - CzesieK_BS - 03/06/2013 10:21 PM

Ale wiesz ja mówię o samych wakacjach czyli jak dziecie kończą szkołę to wtedy jak ładna pogoda jest to chyba na podwórku siedzą, a nie przed komputerami Tongue Trochę starsi to już mniej patrzą na pogodę zwłaszcza Ci co pracują. Ja jak jestem w trasie i stoje gdzieś 8 albo 12 to wchodzę na forum i wtedy robię prace moderatora no i ogólnie przeglądam forum. A dzieci to chociażby przed moim domem na Orliku to zawsze pełno ludzi nawet jak pada Tongue


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Michal_Z_gno - 03/06/2013 10:53 PM

Czesiek co do wakacji to nie masz całkiem racji bo są osoby które wolą je spędzić na dworze ale są i takie co poświęcą ten czas na gry komputerowe i inną rozrywkę w internecie.
Ogólnie wakacje to czas na odpoczynek a co za tym idzie i różnego rodzaju hobby więc aktywność w wakacje na tego typu forach zawsze rośnie - wiem to z doświadczenia.


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Michal_Z_gno - 07/06/2013 11:06 PM

Więc na dziś wieczór mam dla was trzy tabelki podsumowujące ostatni miesiąc na naszym forum:

Image

Jak widać forum ma tendencję wzrostową za co dziękuję wszystkim naszym użytkownikom Wykrzyknik


Ps. Z odczytaniem tabelek chyba nie muszę pomagać Tongue


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - bartul - 08/06/2013 01:26 AM

Mimo iż nie siedzę Tu od początku i na dobre dołączyłem kilka miesięcy temu cieszy mnie to, że w takim tempie i tak szybko Forum rośnie w siłęSmile


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - CzesieK_BS - 09/06/2013 09:41 PM

Widzę tendencję wzrostową Big Grin


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Michal_Z_gno - 12/06/2013 07:46 PM

Dziś została zmieniona kolorystyka naszego forum Wykrzyknik
Oprócz kolorystyki zostało wprowadzone kilka drobniejszych usprawnień które zapewne zauważycie podczas normalnego użytkowania forum.

Image

Jednocześnie informuję, że osoby które wolą poprzednią wersję forum mogą sami zmienić styl w panelu użytkownika/edytuj opcje/ wybrać styl Apart Night (stara wersja kolorystyczna).



RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Mr._Zajc - 12/06/2013 07:58 PM

Miu się podobają oby dwie wersję ole korzystam z nowej wersji i jest bardzo fajna. No i ten zielony kolor też bardzo ładnie się prezentuje Tongue


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - VresT - 12/06/2013 08:01 PM

Bardzo mi się podoba nowy styl,i go nie zmienię na żaden inny Smile


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - pitreekk - 12/06/2013 08:07 PM

Super styl. Bardzo ładny kolor, orzeźwia forum. Wink


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - nirwana9 - 12/06/2013 08:21 PM

Ten nowy jest według mnie o wiele lepszy tylko bym zmienił ciężarówkę i naczepę w ets2 np ja skowenteruję naczepę z logiem etrucks.pl a potem jakiś krajobraz i dać tu i będzie efekt o 2 razy lepszy niż ten ale na ogół 9,5/10 Wink