eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (/forum-74.html)
+--- Wątek: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! (/thread-9679.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - pitreekk - 12/06/2013 08:26 PM

Bardzo dobry pomysł, jak to zrobisz, myślę że będzie dużo lepszy efekt niż dotychczas. Smile


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Michal_Z_gno - 12/06/2013 08:48 PM

Co do panoramy w nagłówku to można ją zmieniać systematycznie (np. co tydzień) i oczywiście można też zrobić jakiś konkurs na panoramę gdzie np. zwycięska praca będzie przez tydzień w nagłówku forum Tongue


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - nirwana9 - 12/06/2013 08:51 PM

O to jeszcze będzie lepiej albo i nawet tak ,że jak paru wygra no to można by było zrobić zmienne logo np co 5 sek no nie wiem czy dasz radę ale gdzieś czytałem ,że to javascript albo ccs nie pamiętam dokładnie Big Grin


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Michal_Z_gno - 12/06/2013 08:54 PM

(12/06/2013 08:51 PM)..::MisieK::.. napisał(a):  O to jeszcze będzie lepiej albo i nawet tak ,że jak paru wygra no to można by było zrobić zmienne logo np co 5 sek no nie wiem czy dasz radę ale gdzieś czytałem ,że to javascript albo ccs nie pamiętam dokładnie Big Grin

Zmienna panorama jest oczywiście do wykonania ale myślę, że to byłoby trochę zasobożerne i przez to mogłaby się wolniej strona wczytywać u osób za słabszym netem.

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie ta stała panorama którą będą tworzyć sami użytkownicy.


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Michal_Z_gno - 29/06/2013 01:30 PM

Dziś na forum nastały kolejne zmiany i miejmy nadzieję, że na lepsze.

A dokładniej włączyłem funkcję "Podobne wątki"
Co to jest i jak działa !?
Jest to małe ułatwienie przy wyszukiwaniu będące pod postacią tabeli umieszczonej pod każdym wątkiem i pokazującej listę pięciu podobnych tematów:

Image

Np. Powyżej jest wątek z firanką do ETS 2 i w tabelce mamy inne firanki do ETS2.

Kolejna zmiana to zwiększona ilość wyświetlanych poddziałów która ma na celu przyspieszenie i ułatwienie przeglądania forum.
Teraz zamiast dwóch mamy aż osiem poddziałów które będą jeszcze poprawione aby się ładniej i przejrzyściej wyświetlały.

Image



W planach mam jeszcze jedną (dość istotną) zmianę ułatwiającą życie wszystkim naszym użytkownikom ale o tym później Tongue



RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - pitreekk - 29/06/2013 02:14 PM

Gratulacje, dobry pomysł. Smile


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - CzesieK_BS - 29/06/2013 05:07 PM

Pięknie Panie Michał Smile Dzięki zmianom i cięzkiej pracy nasze forum odwiedza coraz więcej osób.

Pozdrawiam.


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Michal_Z_gno - 29/06/2013 05:20 PM

Więc przed chwilką ustawiłem już wyświetlanie poddziałów teraz są one w trzech kolumnach.

Image


Ps. Myślałem początkowo o czterech kolumnach ale byłoby to mniej czytelne.


RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - Michal_Z_gno - 29/06/2013 07:12 PM

Mam dla was kolejną trochę bardziej wyraźną zmianę na forum:

Dziś na naszym forum zostało wprowadzone nowe logo.

Image

Tworząc nowe logo kierowałem się kolorystyką nowego IVECO HI WAY która uważam, że w fajny sposób je podkreśla na tle obrazkowego nagłówka. W nowym logo użyłem także większej niż dotychczas czcionki aby każdy kto wejdzie na forum od razu wiedział gdzie jest Tongue

Tak więc zapraszam do oceny naszego nowego logo Wykrzyknik



RE: Nowy eTrucks !!! Nowe możliwości !!! - CzesieK_BS - 29/06/2013 07:35 PM

Tak jak napisałem na SB logo jest super Tongue