eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Relacje z tras Polskiego Derpa - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Relacje z tras Polskiego Derpa (/thread-33573.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Relacje z tras Polskiego Derpa - Kurdianeł - 17/08/2017 11:45 AM

Ładny zestawik, fajna kolorystyka ale dałbym tylko grilla plastikowego a resztę malowaną Big Grin


RE: Relacje z tras Polskiego Derpa - Trucker16 - 17/08/2017 01:01 PM

Jak by to powiedział Siara:Derp,jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwiliBig Grin10/10


RE: Relacje z tras Polskiego Derpa - Lisiarz - 17/08/2017 02:27 PM

@Kordian2002, @Hardcor123 - fakt, ale tak zestaw wygląda w rzeczywistości i wolę, żeby w wirtualu w jak największym stopniu go przypominał. Niemniej szanuje wasze zdanie, a propozycje są ciekawe
Dla ciekawskich - tak wygląda zestawik w rzeczywistości:
Image
Image
Image
Jeszcze dzisiaj powinna się pojawić relacja z trasy Łódź - Bydgoszcz :E



RE: Relacje z tras Polskiego Derpa - Hardcor123 - 17/08/2017 02:49 PM

W takim razie zwracam honor i było by najlepiej odwzorować zestaw z prawdziwego zycia i zostać tka jak jest teraz Wink


RE: Relacje z tras Polskiego Derpa - Kurdianeł - 17/08/2017 02:55 PM

Zgadzam się z przedmówcą :E


RE: Relacje z tras Polskiego Derpa - Lisiarz - 17/08/2017 05:15 PM




Łódź (PL) - Bydgoszcz (PL)
Ładunek: Nawóz
Waga: 23t
Ilość KM: 207KM
Spalone paliwo: 87,7L
Czas: 14h 57min
Śr. spalanie: 39l/100km Undecided


Po poprzednim rozładunku udałem się do innej firmy w Łodzi, w celu załadowania 23 ton nawozu. Miałem z tym lecieć do Bydgoszczy. Na szczęście firma była niedaleko od miejsca rozładunku. Miałem szczęście, bo powiedzieli, że ładują do szesnastej - a była 15:30. W godzinę mnie załadowali. Jako ostatnia ciężarówka wyjechałem z firmy. Na wyjeździe z Łodzi stało nasze kochaniutkie ITD, ale nie ściągnęli mnie na bok. Przejechałem chwilę A2, by z niej wskoczyć z powrotem na A1. W międzyczasie zadzwoniła do mnie moja dziewczyna. Pogadaliśmy z godzinę. Potem zadzwoniłem do kolegi z firmy. I tak czas mi minął. Przed Bydgoszczą zjechałem z autostrady na krajówkę i nią dojechałem do celu. Gdy zajechałem do firmy okazało się, że rozładują mnie dopiero rano. No nic. ustawiłem się na placu firmy i zgasiłem silnik. Zasłoniłem zasłonki, wyjąłem lapka i obejrzałem jakiś film. W czasie oglądania zjadłem kolację i pogadałem z dziewczyną. O 23 poszedłem w kimę. Obudził mnie cieć z firmy pukaniem w drzwi. Powiedział, że mogę wjeżdżać. To ja mu na to, że potrzebuje paru minut żeby się ogarnąć. O 6:47 byłem rozładowany. Tymczasem w następnej trasie szykuje się podróż do naszych zachodnich sąsiadów Big Grin
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Papa



RE: Relacje z tras Polskiego Derpa - Hardcor123 - 17/08/2017 05:35 PM

Fotki szpoczko tylko dawaj odstępy między zdjęciami bo sie zlewają Wink


RE: Relacje z tras Polskiego Derpa - Kurdianeł - 17/08/2017 05:38 PM

Ładne fotki, tylko tak jak Hardcor mówi, rób odstępy Big Grin