eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
DLC czyli Euro Truck Simulator 2 Going East ! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: DLC czyli Euro Truck Simulator 2 Going East ! (/thread-11774.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: DLC czyli Euro Truck Simulator 2 Going East ! - Freshu - 26/09/2013 07:30 PM

(26/09/2013 07:20 PM)VresT napisał(a):  DLC zostało robione przez zawodowców a mapka Satana została robiona przez 3 (chyba) Amatorów Tongue

Powiem teraz coś, za co wszyscy mnie zhejtujecie Tongue

Jak dla mnie ta mapa nawet w 10% nie została zrobiona przez satana. Mam kilku kolegów, którzy "bawią się w ME", konkretnie 5. Każdy z nich w mniejszym lub większym stopniu pracował przy tej mapie. Jak dla mnie to satan19990 rzekomo "zrobił mapę" a tak na prawdę to była ona robiona przez kogo innego a później składana.

2 miasta pochodzą ze zrobionej już mapy na której jeździłem ale nie została ona wydana.

To jest moja opinia o tej mapie.


RE: DLC czyli Euro Truck Simulator 2 Going East ! - VresT - 26/09/2013 07:35 PM

Nikt cie za to nie zhejtuje freshu,dzięki za info ;P


RE: DLC czyli Euro Truck Simulator 2 Going East ! - Osesek - 01/10/2013 03:24 PM

Te DLC "dupy nie urywa" Tongue


RE: DLC czyli Euro Truck Simulator 2 Going East ! - VresT - 01/10/2013 05:25 PM

Dlaczego w Niemczech jest tak dużo dróg i miast ? a my żeby Polska była trochę rozbudowana musimy dodatkowo płacić ?? Angry


RE: DLC czyli Euro Truck Simulator 2 Going East ! - Osesek - 01/10/2013 05:41 PM

Racja!! Śmierć i potępienie SCS Big Grin I Niemcom też Smile


RE: DLC czyli Euro Truck Simulator 2 Going East ! - Freshu - 01/10/2013 05:43 PM

(01/10/2013 05:25 PM)VresT napisał(a):  Dlaczego w Niemczech jest tak dużo dróg i miast ? a my żeby Polska była trochę rozbudowana musimy dodatkowo płacić ?? Angry

Ale porównaj sobie Polskie a Niemieckie miasta. Wszystkie z Niemiec są żywcem wzięte z GTS. Nudne.

A Polska ? O wiele lepiej wykonana Smile


RE: DLC czyli Euro Truck Simulator 2 Going East ! - Marcin D - 01/10/2013 05:57 PM

A ja leje na DLC Big Grin leki wazniejsze Big Grin


RE: DLC czyli Euro Truck Simulator 2 Going East ! - Michal_Z_gno - 01/10/2013 06:15 PM

Wiem, że co niektóry mogą się urazić, że ujmę to w taki sposób ale każdy ma prawo do swojego zdania na ten temat.

Oceniając DLC należy pamiętać, że dodatek robiło profesjonalne studio a nie MAPmarker robiący to w wolnym czasie więc można by się spodziewać czegoś więcej zwłaszcza, że wydaje się na to jakieś pieniądze.
Co do ocenienia samej mapki to muszę powiedzieć, że jest to zwykła mapka (nie wyróżnia się z tłumu pod względem jakości wykonania) a jedyny plus to, że zawiera rozszerzone terytorium Polski.
Moim zdaniem SCS trochę zbyt sobie ceni ten dodatek bo co to jest dla profesjonalnego studia zrobić taką mapkę jaką jest DLC ?!
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że kilka osób znających się dobrze na ME byłoby w stanie bezproblemowo zrobić taką mapkę a nawet lepszą w tym samym czasie i wydać ją za darmo (są lepsze darmowe mapki np. Scandinavia Mod).

W DLC płaci się jedynie za pudełko, płytę i markę (kto zrobił tą mapkę) a sama cena jest jak dla mnie zbyt wygórowana więc ja na razie podziękuję za ten dodatek.


RE: DLC czyli Euro Truck Simulator 2 Going East ! - VresT - 01/10/2013 06:33 PM

Jakby DLC kosztowało o połowę mniej to jeszcze ujdzie...


RE: DLC czyli Euro Truck Simulator 2 Going East ! - Osesek - 01/10/2013 07:13 PM

Zgadzam się z Michałem Tongue