eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Galeria transportowa by Wąski - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Galeria transportowa by Wąski (/thread-45770.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Michal_Z_gno - 24/06/2018 11:12 PM

Jeśli można się czegoś przyczepić to jedynie słupów z lampami na drugiej fotce bo są trochę "wąskie" :E A tak to reszta na 10/10


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Hardcor123 - 25/06/2018 10:08 AM

Chociaż mogłeś zobaczyć czy garaż stoi na swoim miejscu :E Zawsze to są jakieś pozytywy!


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Ealfdus - 12/07/2018 11:42 PM

Cierpliwie czekam na odświeżenie tematu bo zrobiliście coś wielkiego szkoda byłoby to kończyć Sad


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Wąski - 18/07/2018 01:12 AM

Oczywiście, że nie skończymy, problemem jest czas, którego mamy coraz mniej ale w wolniejszych chwilach siedzimy ile możemy żeby coś porobić. Niektórym się wydaje ze to takie hop siup jak dodanie pierdół za szybę do scanii rjl, niestety tutaj jest wiele więcej czynników do ogarnięcia. Większość opiera się na modelowaniu nowych rzeczy dlatego schodzi się tak długo Big Grin
_______________________________

Żeby nie męczyć was tymi wywodami, zebraliśmy się w końcu i zabraliśmy za robotę po większej przerwie i natrafił nam się kontrakt na transport 12 części domków modułowych. Układ zakłada przetransportowanie dwóch domków które składają się z 6 modułów każdy. Pierwsze sześć modułów jest mniejszych gabarytów, drugie natomiast cechuje się szerokością 4,10. Przy przewożeniu modułów drugiego "domku" postaramy zrobić to tak, żeby przejechały one wszystkie razem z miejsca załadunku do docelowego aby ograniczyć koszta i dotrzymać terminu.
Wczoraj po południu pierwszy moduł mieliśmy już załadowany w Bielsku Podlaskim w fabryce domków modułowych UniHouse. Reszta opowieści przy następnych zdjęciach Big Grin

Zdjęcie z bazy, czekając na następne moduły i konwój trzech naraz.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - DawidK - 18/07/2018 10:47 AM

Bajeczka Big Grin


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Hardcor123 - 18/07/2018 10:59 AM

Bardzo ładnie, czekam na te fotki :E


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Kamil - 18/07/2018 11:20 AM

Świetnie, czekam na więcej! Wink


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Michal_Z_gno - 19/07/2018 12:03 AM

Dobrze opisane i z ładną fotką więc musi być okej.


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Ealfdus - 19/07/2018 12:05 AM

Czekałem na to! Bajka <3


RE: Chibowski Transport - Zdjęcia - Wąski - 21/07/2018 11:44 AM

Dziena chłopaki za taką aktywność i miłe słowa, motywuje to bardzo do dalszej pracy.
_________________________________
Ja już dojechałem na miejsce, poczekałem trochę i pomogłem chłopakom przy ustawianiu stelaży zanim ma dźwig dojechać.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Później podstawiłem się na miejsce docelowej zrzutki, wystarczyło cofnąć z 50 metrów i w miarę się ustawić prosto. Pościągałem pasy, plandekę i folie którą był moduł owinięty od boku gdzie jest łączenie z drugim.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Trzeba było trochę pokręcić kluczami, niektóre elementy były poskręcane na czas transportu, wiadomo.
Dominik jest gdzieś około 50km od celu bo niestety mieliśmy inne czasy na tacho i musiał stanąć na przysłowiową 45"

No i jeszcze jedno z zdjęcie z bliższej odległości, pozostało czekać na dźwig, który ma być koło 13-14.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.