eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Urbański Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Urbański Transport (/thread-48048.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Urbański Transport - łukasz123 - 23/08/2019 12:14 PM

Już myślałem że nigdy nie zobaczę tej oto magnumki :0


RE: Urbański Transport - BorUwa - 23/08/2019 02:17 PM

Fajna ta magnuma Wink szerokiej !


RE: Urbański Transport - Galaxy - 23/08/2019 05:23 PM

Fajna Magnumka, wrzucajcie częściej jej zdjęcia bo chętnie pooglądam :3 10/10


RE: Urbański Transport - michalz - 23/08/2019 08:07 PM

Zestaw fajny Bo nietypowy Wink málo tu widzialem magnumek Big Grin Powodzenia w rozwijaniu firmy Wink


RE: Urbański Transport - Michal_Z_gno - 23/08/2019 11:39 PM

Placyk ciasny ale własny Tongue


RE: Urbański Transport - Brayoo - 30/08/2019 01:24 PM

Faktycznie ciasno, ale przynajmniej swoje. Powodzenia i pokazuj więcej Smile


RE: Urbański Transport - WeiserPL - 08/09/2019 12:53 PM

Witam! Dawno mnie na tym forum nie było, jeśli chodzi o własne wrzutki. Jakoś tak i brak czasu i brak weny. Akurat tak się zdarzyło, że Dawid potrzebował kierowcy na jeden strzał, a że ziomkowi pomocy się nie odmawia to pojechałem. Także zapraszam na fotorelację:

Image

Prochowice-Brzeg Dolny-Wolkersdorf im Weinviertel-Modrice-Gliwice
Wtorek-Środa:
W poniedziałek wpakowałem się do auta na bazie w Prochowicach. Wiadomo, tylko najpotrzebniejsze rzeczy i bardzo się nie rozgościłem, bo to tylko kilkudniowa trasa i spadam stąd. Auto jak auto-zawsze nowe doświadczenie, a jak na jeden strzał to i Jelcz nie straszny. We wtorek o 9 wyjechałem na pobranie puszki na terminal w Brzegu Dolnym. Trochę kolejka była, ale o 11 już mogłem wyjeżdżać. W środku ładunek jakichś banerów reklamowych. Kierunek Wolkersdorf pod Wiedniem. Jechałem ósemką na granicę w Kudowie, więc trochę pomęczyłem Premiumkę na górkach. Potem przez Czechy i Mikulovem wjechałem do Austrii. Byłem wieczorem w firmie Syma-System, która zajmuje się budową wystaw. Musiałem poczekać do rana na rozładunek. W środę po sprawnej rozgruzce udałem się do Czech pod Brno do miejscowości Modrice, gdzie mieści się firma Mergon Czech i tam załadowałem aż 22 tony plastikowych części samochodowych. I wracamy do Polski, a dokładnie kierunek terminal PCC w Gliwicach. Wszystko poszło ogólnie sprawnie. Stamtąd pobrałem też puchę na Hamburg, ale to już mniej ciekawa trasa, więc nie ma co pokazywać. No i wiadomo czas na fotki:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Mam nadzieję, że aż tak nie wyszedłem z wprawy i jako tako to wyszło. Możliwe, że zobaczycie mnie za jakiś czas z czymś swoim lub może u kogoś-nie wiem, zobaczymy. Pozdro!



RE: Urbański Transport - Adam11500 - 08/09/2019 05:23 PM

Fajnie to wygląda Smile


RE: Urbański Transport - Kurdianeł - 08/09/2019 08:11 PM

Trochę ten kolor w Premiumce mi nie podchodzi, ale o gustach się nie dyskutuje, 10/10


RE: Urbański Transport - Michal_Z_gno - 08/09/2019 11:11 PM

Nawet pasuję taka premiumka pod kontenery.