eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Malownicza trasa wzdłuż zatoki Bengalskiej. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: Inne gry symulacyjne (/forum-477.html)
+---- Dział: Fotki i filmiki (/forum-412.html)
+---- Wątek: Malownicza trasa wzdłuż zatoki Bengalskiej. (/thread-10123.html)



Malownicza trasa wzdłuż zatoki Bengalskiej. - Michal_Z_gno - 24/02/2013 01:13 AM

Dzisiaj pokażę Wam trasę wzdłuż wybrzeża zatoki Bengalskiej. Trasa rozpocząłem w miejscowości Sitakunda gdzie odebrałem ładunek składający się z pięciu Motorikszy. Po odpowiednim zabezpieczeniu ładunku objąłem kurs na południe do miasta Chittagong.
Zestaw jakim poruszałem się to VOLVO FH16 oraz naczepa typu plataforma.
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Mały zjazd na pobocze.

Image
Image
Image

I wreszcie ujrzałem wody zatoki Bengalskiej.

Image

Poruszając się po Bangladeszu można spotkać wiele ciekawie ozdobionych pojazdów które wyglądem znacząco odbiegają od tych tuningowanych w Europie.

Image
Image

Porównując tutejsze drogi z naszymi to nie mamy na co narzekać Tongue

Image
Image

Zaczęło się ściemniać ale na szczęście dotarłem już do przedmieść Chittagongu.

Image
Image
Image

Jaszcze tylko odstawimy ładunek i jesteśmy wolni.

Image
Image

Zapraszam do oceny i aktywnego komentowania trasy.

Ps. Być może wkrótce pokażę jakąś trasę innym pojazdem w Bangladeszu.


RE: Malownicza trasa wzdłuż zatoki Bengalskiej. - CzesieK_BS - 24/02/2013 01:54 AM

Bardzo ładne zdjęcia ale opis trochę krótki Tongue Grafika w porównaniu nawet z ETS czy GTS nie powala ale w sumie to stara gra.


RE: Malownicza trasa wzdłuż zatoki Bengalskiej. - Michal_Z_gno - 24/02/2013 02:33 AM

Ogólnie grafika w grze jest trochę lepsza od tej z GTS-a ale ja kilka dni temu robiłem formata i nie wszystko mam jeszcze ustawione i zainstalowane (np. niektóre stery) dlatego grałem na ustawieniach średnio-niskich i małej rozdzielczości ale na najwyższych detalach gra jest naprawdę super.
Co do opisu to z racji na późną porę wrzucania relacji nie miałem weny aby bardziej urozmaicić opis.

Ps. Powinno być też na fotkach realne logo VOLVO (mam takowy mod) ale tutaj go niestety nie umieściłem (reinstalka systemu i bałagan na zewnętrznym twardym dysku).

CZEKAM NA DALSZE KOMENTARZEWykrzyknik


RE: Malownicza trasa wzdłuż zatoki Bengalskiej. - Mr._Zajc - 24/02/2013 07:17 PM

Super fotorelacja z trasy, tylko ta grafika troszkę szpeci i szkoda że nie ma logo VOLVO ale i tak super 10/10 Big GrinBig Grin
pozdro


RE: Malownicza trasa wzdłuż zatoki Bengalskiej. - .:KOWALSKI:. - 02/03/2013 11:47 AM

Bardzo ładne te zdjecia trasa też super


RE: Malownicza trasa wzdłuż zatoki Bengalskiej. - pitreekk - 05/03/2013 09:38 PM

Piękna relacja. Wink 10/10. Smile