eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
paczka naczep(większość z polski) + naklejka nad szybą w tirze volvo - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Naczepy do ETS 2 (/forum-121.html)
+----- Dział: Inne Naczepy (/forum-157.html)
+----- Wątek: paczka naczep(większość z polski) + naklejka nad szybą w tirze volvo (/thread-10729.html)



paczka naczep(większość z polski) + naklejka nad szybą w tirze volvo - Wo-wo - 30/03/2013 03:06 PM

Na zdjęciu macie wszystkie naczepy z firmami w których występują(to wszystko jest zaznaczone czerwoną kreską). Cool

zdjęcie :
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



link do modyfikacji :


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

jeśli link wygaśnie to pisz do mnie.

Sorki za nieprofesjonalny opis. Undecided Miłej gry Big Grin

Zezwalam na kopiowanie paczki na inne fora lub striny,pod warunkiem zostawienia orginalnego opisu,nazwy plików .scs i autora.


RE: paczka naczep(większość z polski) + naklejka nad szybą w tirze volvo - matigts - 30/03/2013 04:20 PM

Popraw foty bo niedziałają.


RE: paczka naczep(większość z polski) + naklejka nad szybą w tirze volvo - CzesieK_BS - 30/03/2013 04:55 PM

Wo-wo mam taką prośbę abyś używał opcji edycji postó Smile

A co do paczki to bardzo fajna !


RE: paczka naczep(większość z polski) + naklejka nad szybą w tirze volvo - matigts - 30/03/2013 05:02 PM

Foty poprawione fajnie,a paczka skinów bardzo fajna.


RE: paczka naczep(większość z polski) + naklejka nad szybą w tirze volvo - bartul - 01/04/2013 10:58 AM

paczka super ale mam problem z napisem POLAND na globie...jak wrzucam tego moda to zmienia mi sie Volvo na Vallianta i logo tez sie psujeSad można to jakoś poprawić?


RE: paczka naczep(większość z polski) + naklejka nad szybą w tirze volvo - Wo-wo - 02/04/2013 09:59 AM

a jaką masz wersję ets2? Bardzo możliwe jest to że poprostu tekstury volvo zniszczyły się,ja kiedyś miałem tak z naczepą poprostu nie wrzucaj pliku odpowiadającego tekstur Volva Smile


RE: paczka naczep(większość z polski) + naklejka nad szybą w tirze volvo - bartul - 02/04/2013 02:26 PM

dzięki za odpowiedź...ja testowałem to na 1.3.1. i na 1.2.5. i ten sam błąd wyskakiwał...a szkodaSad i o jakie pliki by tu biegało?


RE: paczka naczep(większość z polski) + naklejka nad szybą w tirze volvo - CzesieK_BS - 02/04/2013 05:57 PM

Wejdz w archiwum scs. i znajdz w plikach dds. ten napis Poland. Potem usuń wszystkie pliki z nazwą tej tekstury i powinno dzia£ać.


RE: paczka naczep(większość z polski) + naklejka nad szybą w tirze volvo - bartul - 02/04/2013 06:06 PM

uuuu toś mi dał zadanie Wink


RE: paczka naczep(większość z polski) + naklejka nad szybą w tirze volvo - pitreekk - 12/04/2013 06:42 PM

Bardzo fajna paczka. Smile 9,5/10. Smile