eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] Mega Paczka Polskich Skinów by eTrucks Team - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Plany Wydawnicze (/forum-284.html)
+--- Wątek: [ETS2] Mega Paczka Polskich Skinów by eTrucks Team (/thread-10854.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


[ETS2] Mega Paczka Polskich Skinów by eTrucks Team - Darson - 06/04/2013 04:02 PM

Zbiera się pewna grupa kolegów z forum aby stworzyć dużą paczkę sinów Polskich.W tym dziale będą pokazywane prace grupy.
W propozycjach jest już kilka propozycji więc zabrałem się za pierwszą.Powiem jest to pierwszy sikin do ets 2 oczywiście to co pokaże zostanie jeszcze poprawione.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

To na tyle na razie.


RE: Mega paczka skinow. - Michal_Z_gno - 06/04/2013 06:35 PM

Więc i ja pokażę jedną z naczep która znajdzie się w paczce.

Jest to naczepa firmy MIRATRANS:

Image
Image

W naczepie dopracuję (wyrównam itd.) cały tył i może pobawię się jeszcze trochę samym logiem firmy.

Ps. Darson zmieniłem nazwę tematu na bardziej określającą wątek.


RE: [ETS2] Mega Paczka Polskich Skinów by eTrucks Team - Wo-wo - 06/04/2013 07:15 PM

Narazie niema mnie w domu, ale gdy wrócę odrazu wezmę się za robotę naczepy firmy : ,,LPG Polonia Sp. z o.o. "


RE: [ETS2] Mega Paczka Polskich Skinów by eTrucks Team - Michal_Z_gno - 06/04/2013 07:29 PM

Jak jak skończę MIRATRANS to będę robił firankę EXPOL-u i poszukam jakiejś firmy z cysternami.


RE: [ETS2] Mega Paczka Polskich Skinów by eTrucks Team - Wo-wo - 06/04/2013 07:48 PM

Czy któryś z was zna dojście do pliku odpowiadającego za firmę naprzykład : eurogodies bo bym zmienił jej wygląd na naprzykład Ikea lub Praktiker.

dojście to naprzykład : base/def lub base/vehicle/trailer_eu/company .

zapraszam do głosowania : http://etrucks.pl/thread-10716-post-31400.html#pid31400


RE: [ETS2] Mega Paczka Polskich Skinów by eTrucks Team - Michal_Z_gno - 06/04/2013 08:16 PM

Logo firm znajdziesz w base.scs/material/logo/ (nazwa firmy np. eurogoodies.dds).

A przy okazji poprawiłem trochę naczepkę Miratrans:

Image
Image

Zachęcam do śledzenia i oceniania postępów pracWykrzyknik



RE: [ETS2] Mega Paczka Polskich Skinów by eTrucks Team - bartul - 06/04/2013 09:50 PM

osz kuurrr zapiał!! moje Sadki rodzinneSmile Darson stawiam nawet 5 browarów!! szacuneczek za malowanieSmile


RE: [ETS2] Mega Paczka Polskich Skinów by eTrucks Team - Mr._Zajc - 06/04/2013 10:25 PM

No to i ja coś dodam praca wykonana dzisiaj

Image

I kolejna praca. Jest to firma z Chojnic w woj. Pomorskim zajmująca się przetwórstwem ryb na bardzo pyszne jedzonka TongueBig Grin
Macie fotkę:
Image


RE: [ETS2] Mega Paczka Polskich Skinów by eTrucks Team - bartul - 06/04/2013 11:55 PM

ładnie ładnie dobry pack się zapowiadaWykrzyknik powtórzę to raz jeszcze - wiedziałem i czułem, że temat chwyci Smile szacunek za Waszą robotę


RE: [ETS2] Mega Paczka Polskich Skinów by eTrucks Team - Mr._Zajc - 07/04/2013 12:04 AM

Kolego bartul83 miałeś bardzo dobry pomysł z tą paczką skinów + dla Ciebie. Wink
P.S jak się podobają moje prace Tongue