eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Czy podobają się wam nowe modele ciężarówek - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Ogólne informacje o motoryzacji (/forum-87.html)
+----- Dział: Ciężarówki > 3.5t (/forum-427.html)
+----- Wątek: Czy podobają się wam nowe modele ciężarówek (/thread-10951.html)



Czy podobają się wam nowe modele ciężarówek - Michal_Z_gno - 12/04/2013 08:50 PM

Może nie każdy wie ale większość czołowych producentów ciężarówek pokazała już swoje nowe modele.

W tym temacie można wyrazić swoją opinię o nowych ciężarówkach a także wziąć udział w ankiecie i zagłosować na model który wam się najbardziej spodobał.

1. Daf XF Euro 6
Image

2. Volvo FH
Image

3. Iveco Stralis Hi-Way
Image

4. MB Actros MPIV
Image

5. MAN TGX Euro 6
Image

6. Renault Range T
Image


To chyba wszystkie z nowych modeli które są już w sprzedaży.

Tak więc zachęcam do dyskusji i głosowania.



RE: Czy podobają się wam nowe modele ciężarówek - pitreekk - 12/04/2013 08:56 PM

Moje 3 typy to :
1. Daf XF Euro 6
2. Iveco Stralis Hi-Way
3. MAN TGX Euro 6

Ale wybrałem Dafa. Smile
Choć w ETS jeżdzę sobie Manikiem. Ciężki wybór. Tongue


RE: Czy podobają się wam nowe modele ciężarówek - CzesieK_BS - 13/04/2013 12:29 PM

Moim zdaniem Volvo jest nie ładne. DAF jest fajnym pomysłem do nowych firm, które mają fundusze i mogą zainwestować w dobry tabor. MAN Euro6 tylko delikatnie różni się od poprzednika a IVECO jest idealnie stonowane i poukładane.


RE: Czy podobają się wam nowe modele ciężarówek - matigts - 13/04/2013 01:09 PM

Najbardziej mi się podoba VOLVO ale Daf, Iveco i Man niczego sobie.Volvo widziałem na żywo u nas w Białymstoku w serwisie Volvo jest piękne w środku nowsza kabina w Volvie Glob jaki Glob XL jest powiększona o 300 l od starszej.


RE: Czy podobają się wam nowe modele ciężarówek - .:KOWALSKI:. - 19/04/2013 04:23 PM

Najbardziej mi się podobał daf chociaż wole many no ale w koncu ciężki wybór

PS U mnie jest salon mercedesa gdzie są ciężarówki vany i dostawczaki i tam jest obok servis i właśnie w nim stał mercedes MB Actros MPIV widziałem go na żywo po prostu cudo.


RE: Czy podobają się wam nowe modele ciężarówek - Michal_Z_gno - 20/04/2013 01:17 AM

Więc czas i na moją opinię o wizualnym wyglądzie powyższych ciężarówek.
1. DAF - ładna i nowoczesna stylistyka jednak dla mnie trochę "nijaka".
2. VOLVO - za bogaty przód co całkowicie psuje sylwetkę.
3. IVECO - typowo Włoski styl ze sportowym akcentem.
4. MB Actros MPIV - lekko drapieżny wygląd z prostymi i ostrymi liniami.
5. MAN - bardzo delikatne zmiany ale przy tym nadające charakteru ciężarówce.

Nowego Actrosa (w najniższej kabinie) kiedyś widziałem na DK 82 z cysterną i genialnie się prezentował więc to był mój wybór w ankiecie Tongue


RE: Czy podobają się wam nowe modele ciężarówek - .:KOWALSKI:. - 21/04/2013 07:17 AM

A jeśli chodzi o IVECO to też je widziałęm wczoraj nawet je testowałęm


RE: Czy podobają się wam nowe modele ciężarówek - Adam1067 - 18/07/2013 01:20 PM

Jedynie nie podoba mi się Daf i Man,Actros MPIV właściwie taki nowy nie jest bo premierę miał w 2011,do listy dodaj jeszcze Renault Range T.


RE: Czy podobają się wam nowe modele ciężarówek - Michal_Z_gno - 18/07/2013 01:31 PM

Renówka już dodana zarówno do ankiety jak i fotka w pierwszym poście.
Tak więc zapraszam do głosowania i aktywnego udziału w temacie.

Ps. Co do actrosa to tu raczej chodzi o najnowsze modele poszczególnych marek a nie tylko o premiery z 2013 więc mercedes jest jak najbardziej na miejscu Tongue