eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u (/thread-10952.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - bumbumek - 24/06/2014 09:51 PM

Tak, wygląda to fajnie. Wprawdzie na dzień dzisiejszy nie widzę siebie kupując tę część, ale kto wie, jak demo wywróci mnie do góry nogami, to może przemyślę zakup.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - SztywnyFred - 24/06/2014 11:23 PM

bumbumek tak by the way Smile Zdaje mi się, że w zgodzie z prawem powinieneś podać adres strony, z której zabrałeś fotki Smile


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Michal_Z_gno - 25/06/2014 12:30 AM

Fotki robią wrażenie ale wiadomo jak to jest z oficjalnymi ujęciami Smile
Ogólnie rzecz ujmując gra zapowiada się dość ciekawie i ja ją na pewno kupię.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - bumbumek - 25/06/2014 02:23 AM

(24/06/2014 11:23 PM)SztywnyFred napisał(a):  bumbumek tak by the way Smile Zdaje mi się, że w zgodzie z prawem powinieneś podać adres strony, z której zabrałeś fotki Smile

Pewnie masz rację, zapamiętam tę uwagę na przyszłość. Post już poprawiłem.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - limowski - 30/06/2014 12:30 PM

Screeny są bardzo ładne, na pewno kupię ATS bo dawno nie grałem w dobrą, amerykańską grę. Jeszcze od czasów Hard Truck: 18 WoS. Gra bardzo dobrze się zapowiada i nie mogę się jej doczekać. Najpierw pogram w demo a potem na pewno kupię klucz. Oby gra była tak dobrze rozwijana jak ETS 2 Smile


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - bumbumek - 30/06/2014 03:21 PM

Limku, na pewno będzie rozwijana. Ciągły update zapoczątkowany przez ETS 2 zapewne wszedł im w praktykę, być może nawet nakreśliło politykę wydawczą u SCS, czyli wszystko jest zaplanowane od podstaw - najpierw wydajemy grę, po pewnym czasie patche wynikające z błędów wyłapywanych przez graczy, a potem z góry planowane update'y/dodatki, które dla części graczy mogą wydać się lekko spontaniczne, ale tak naprawdę są z góry wcześniej ustalone.
Tak jak się teraz dzieje z ETS 2 - ja uważam, że nadchodzące DLC o numerze 1.11 też było wcześniej zaplanowane, choć SCS stara się stworzyć złudzenie, że to wynik ciągłych spontanicznych prac nad grą. Dla Nas jako graczy oczywiście nie ma to większego znaczenia, ważne jest, że co jakiś czas takowy update otrzymujemy, ale tak ma się sprawa.
Podobnie jest z polityką wydawniczą gier sportowych od EA i 2k - oni też mają rozpisane na lata(!) grywalne rzeczy, które będą dodawać w kolejnych edycjach FIFY czy też NBA.

Ja ostatecznie wstrzymuję się z kwestią zakupu ATS. Jeśli demo mnie rozwali (oraz recenzje), to być może będzie to podstawa do przesiadki z ETS 2 na American Truck Simulator.
Na dzień dzisiejszy śmigam z eteesem dwójeczką, i jest mi z tym dobrze, by powiedzieć - na dziś nie potrzebuję ATS Tongue


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Dojeżdżamy321gl - 11/07/2014 02:54 PM

Tak naprawde to nic nowego nie bedzie, grafika jak w ETS 2, tylko ameryka, ma być na początku mapa Ameryki Północnej. Potem niby chcą południową wprowadzić, co podejrzewam że zrobią Ci którzy modują gry.
Schemat bedzie z ETS 2, a rozgrywka podobna. Ponoć więcej do zrobienia w stacji serwisowej, więcej opcji w garażach.
Miasta za wielki chyba nie zrobią bo znowu się ukłoni komputer za 2000 zł.
Na moje na tych zapowiedziach to pewnie te opcje w garażu będą większe i więcej w serwisie do zrobienia, tak reszta jak w ETS 2.
Pzdr


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - bumbumek - 11/07/2014 03:03 PM

Też nie spodziewam się szału, raczej rozwinięcia schematów zapoczątkowanych w ETS 2. Przekonać mnie mogą pustynne części mapy (typu stany Arizona czy Nevada) -byłaby to odskocznia od zalesionych terenów z ETS. Pewnie grafika się coś tam poprawi, nie spodziewajmy się jednak grafy jak z Battlefield'a. Ale poczekać na demo mimo wszystko warto. Na pewno je odpalę.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Adam1067 - 11/07/2014 03:44 PM

(11/07/2014 02:54 PM)Dojeżdżamy321gl napisał(a):  Tak naprawde to nic nowego nie bedzie, grafika jak w ETS 2, tylko ameryka, ma być na początku mapa Ameryki Północnej. Potem niby chcą południową wprowadzić, co podejrzewam że zrobią Ci którzy modują gry.
Schemat bedzie z ETS 2, a rozgrywka podobna. Ponoć więcej do zrobienia w stacji serwisowej, więcej opcji w garażach.
Miasta za wielki chyba nie zrobią bo znowu się ukłoni komputer za 2000 zł.
Na moje na tych zapowiedziach to pewnie te opcje w garażu będą większe i więcej w serwisie do zrobienia, tak reszta jak w ETS 2.
Pzdr

Skąd Ty niby wyczytałeś że planują Amerykę Południową? ;_;


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - eVer - 12/07/2014 12:02 PM

Jak patrzyłem na screeny ze zdjęć widziałem tylko te nowe trucki. Chciałbym żeby SCS zamieściło w grze legendy.