eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u (/thread-10952.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Michal_Z_gno - 05/09/2014 10:44 PM

Więc trochę rozwinę to o czym poinformował nas Rabtuś.

Czyli Ogólnie SCS piszę, że miasta Los Angeles i San Francisco są bardzo rozbudowane na mapce do ATS gdyż twórcy gry chcą jak najlepiej odwzorować klimat tych amerykańskich miast.

Mimo, że do newsa jest tylko takie krótkie i bardzo ogólne info to fotki powiedzą więcej o tym klimacie:

Image
Image
Image
Image

Zapraszam do udziału w temacie Wykrzyknik

Ps. Linku do newsa na blogu SCS nie będę dawał bo podał go już Rabtuś post wyżej


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - bumbumek - 05/09/2014 10:48 PM

To ja rozwinę wypowiedź Michała, i dodam, iż SCS planuje również rozwijanie miast do ETS 2, o czym mamy się przekonać w kolejnych dodatkach/ekspansjach Smile


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Adam1067 - 18/09/2014 08:48 AM

Licencjonowany Mercedes...
"a kolejne terminy premiery już kilkukrotnie były odwoływane," daty premiery nawet nie było.
" Na razie wiemy, iż w grze z pewnością pojawią się ciężarówki Kenworth " przecież SCS pisał że licencje to jeszcze nic pewnego.
"Twórcy zapewniają, że wydatnie pracują nad powiększeniem ich zestawu – do gry z pewnością trafi również Volvo i Mercedes," ten Mercedes to chyba model AI,gdzie w USA ciężarówki marki Mercedes.
"data premiery była już kilkukrotnie przekładana," raz jeszcze,SCS nie podawał graczom daty premiery
http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=9980


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - limowski - 18/09/2014 09:50 AM

I właśnie z takich informacji znany jest serwis gry-online.pl - wszystko robią pod publikę. Im więcej "nowych" informacji tym więcej odwiedzających i wierzących w te informacje prosto ze snów redaktorów. Kiedyś czytałem na tej stronie, że ATS ma mieć premierę bodajże w maju 2014.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Michal_Z_gno - 18/09/2014 12:09 PM

LimfaON I tu masz całkowitą rację co do tego portalu gdzie tak samo było chociażby z informacjami przed premierą ETS2.
Jedyne co tu można powiedzieć to aby zawsze brać wszelkie nowinki o tej grze jedynie z oficjalnego źródła czyli blogu SCS bądź ich oficjalnych profili na portalach społecznościowych.
Ja zawsze dając tu jakiś news czy fotki także opieram się wyłącznie na bezpośrednich źródłach (prosto od SCS) więc w tym temacie też można powiedzieć, że są jedynie sprawdzone i oficjalne informacje.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Michal_Z_gno - 18/10/2014 11:59 PM

Najnowsze screeny z American Truck Simulator:

Image
Image
Image

Co do newsa to praktycznie go niema bo SCS większość tego wpisu poświęciło ETS2 i patchowi 1.14 (a dokładniej pisali ile to trwa robienie itp. czyli nic ciekawego i w moim odczuciu jest to napisane byle była treść) o ATS są jedynie zapewnienia, że prace nie stoją a idą do przodu.

Zapraszam do udziału w temacie Wykrzyknik



RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - bumbumek - 19/10/2014 01:28 AM

American Truck Simulator. Kupię. Po prostu kupię na bank, i zapomnę że kiedykolwiek istniało ETS 2. Rzekłem!


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Paweł - 19/10/2014 07:50 AM

Wow ! Ja już chce premierę American Truck Simulator ! Patrząc po fotkach wygląda to nieziemsko. Kupię na pewno.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Piter - 19/10/2014 07:52 AM

A ja nie kupię i na bank nie zapomnę o ETS2, po prostu nie cierpię amerykańskich ciężarówek i nawet najpiękniejsze widoki i miasta w ATS nie są w stanie mnie przekonać :E Też rzekłem Big Grin


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Bajos - 19/10/2014 08:05 AM

Nie mogę się już doczekać PREMIERY tej gry. Oczywiście znajdzie się w mojej kolekcji Big Grin