eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u (/thread-10952.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - dominik_SKIPPER - 19/10/2014 08:16 AM

Bardzo ładnie się zapowiada gra Ok
Mi się wydaje że jak skończą American Truck to stworzą Bus Simulator 2smiech


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Rabtuś - 19/10/2014 08:36 AM

Już nie mogę się doczekać premiery.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - limowski - 19/10/2014 03:17 PM

Ciekawe czy ATS da radę wciągnąć mnie tak bardzo jak Hard Truck: 18WoS, którego nie mogę do dziś zapomnieć. Screeny wyglądają obiecująco, ale jak będzie wyglądała ta gra w dniu premiery tego nikt nie wie. Jeśli będzie promocja na tę grę to na pewno dołączy ona do mojej skromnej biblioteki Steam Smile


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - SztywnyFred - 04/11/2014 05:50 PM

Znalazłem takie coś :E

1. Podstawowe informacje:

- Data premiery: Jeszcze nie znana! Prawdopobobnie 2015.
- Cena gry: Jeszcze nie znana!
- Wymagania sprzętowe: najprawdopodobniej zbliżone do tych z ETS2
- W pierszej kolejności odwzorowany i udostępniony graczom zostanie stan Kalifornia! Gra będzie sukcesywnie rozwijana i będą dodawane do niej nowe obszary!

2. Ciężarówki odwzorowane w grze:

- Kenworth T680
- Kenworth W900
- Peterbilt 579
- Volvo VNL 780
- Uwaga! Obecność licencji marek nie jest jeszcze potwierdzona! Oznacza to, że być może część ciężarówek zobaczymy pod zmienionymi nazwami!

3. Wygląd ciężarówek:

- różne wersje kabin
- tuning optyczny (zderzaki, dodatkowe światła itp.)
- wykończenie na poziomie kokpitów z ETS2
- wyposażenie typu nawigacja, komputer pokładowy, ruchome pokrętła od świateł itd.
- różne warianty kolorystyki wnętrza oraz wyposażenia

4. Naczepy:

- typowo amerykańskie naczepy
- duże zróżnicowanie ładunków do przewożenia

5. Świat w grze:

- Zróżnicowany styl i układ miast
- W pełni oddany klimat amerykańskich ulic, autostrad i zwykłych pozamiejskich tras, wraz ze stosownymi znakami drogowymi i kierunkowymi
- Nowe modele skrzyżowań, węzłów drogowych, firm transportowych, dealerów ciężarówek, serwisów, stacji paliwowych itp.
- Setki nowych, charakterystycznych modeli (budynki, reklamy, roślinność, sygnalizacje świetlne itp.)
- Pojazdy AI znane z amerykańskich ulic; od typowych camperów przez SUVy do pickupów


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Michal_Z_gno - 04/11/2014 06:53 PM

Czyli Sztywny znalazłeś fajne, streszczone i bardzo konkretne podsumowanie tego co SCS przez cały czas projektowania tej gry ujawniło.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - krzysiek2022 - 15/11/2014 04:41 PM

Fajne streszczenie i zrozumiałe Smile


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Rabtuś - 15/11/2014 04:55 PM

Dobre streszczenie FredSmile


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - .:Seba11:. - 15/11/2014 05:13 PM

Cena: Prawdopodobnie 70 zł

Aaa, i czekam na niego Tongue


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - bumbumek - 15/11/2014 05:29 PM

Powiedzmy sobie szczerze - ATS w dniu premiery pewnie jako całość będzie wyglądał biednie...Najlepiej poczekać z dwa lata aż wyjdzie kupa patchy (tych oficjalnych i moderskich) , i wtedy dopiero zakupić, tak jak ja zrobiłem z ETS 2 Big Grin


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Michal_Z_gno - 10/12/2014 05:11 PM

Dziś SCS pokazało kolejne screeny z American Truck Simulator.
Ogólnie w newsie podali, że nadal starają się o licencje na poszczególne marki pojazdów a ekipa tworząca tą grę ciężko pracuję.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Więcej info można znaleźć na blogu SCS Software:
http://blog.scssoft.com/2014/12/celebrating-holidays-in-america.html

Zapraszam do udziału w temacie Wykrzyknik