eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u (/thread-10952.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - bumbumek - 12/12/2014 01:52 AM

Na Jupitera, wygląda to coraz lepiej...Niech tylko wyjdzie demo, a zapomnę co to ETS Big Grin


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - hCYk - 12/12/2014 01:55 PM

Szczerze mówiąc nie wiem czym wy się tak jaracie Smile To tylko wyrenderowane fotki które mają dobrze wyglądać. Jeżeli chodzi o środowisko to nie powiem prezentuje się w miarę ale co do modeli to jak dla mnie tragedia. Te koła to już całkiem. W GTA SA można było dorwać dużo ładniejsze. Do tego wyglądają jak z plastiku. Nie maja tego czegoś co dodałoby im charakteru. Choć trochę realizmu. Miejmy nadzieję że to poprawią a jak nie to niestety ale będziemy musieli liczyć na mody jak zwykle. Nie pozostaje nic innego jak czekać na inne bardziej szczegółowe fotki i informacje Smile


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - bumbumek - 12/12/2014 02:30 PM

Ani mi nawet nie mów, że to jakiś rendering w tle Tongue To są normalne foty bezpośrednio z gry, wierzę w to, chcę wierzyć, muszę wierzyć! Big Grin

P.S. SCS Software nigdy nie będzie mieć takiego budżetu jak gry Rockstara, więc nie będzie tak dopracowana jak byśmy sobie tego życzyli Wink


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - hCYk - 12/12/2014 03:01 PM

(12/12/2014 02:30 PM)bumbumek napisał(a):  Ani mi nawet nie mów, że to jakiś rendering w tle Tongue To są normalne foty bezpośrednio z gry, wierzę w to, chcę wierzyć, muszę wierzyć! Big Grin

P.S. SCS Software nigdy nie będzie mieć takiego budżetu jak gry Rockstara, więc nie będzie tak dopracowana jak byśmy sobie tego życzyli Wink

Z większością gier tak jest Smile Wszystko wygląda bardzo ładnie a jak już gra się ukaże wielkie rozczarowanie. Rozumiem że Rockstar ma dużo dużo większy budżet i SCS nigdy mu nie dorówna pod tym względem ale wiele rzeczy mogliby pozyskać od Moderów. Nie wierzę że autorzy nie zgodziliby się na to aby np SCS chciał wykorzystać ich prace do poprawieni obecnego wyglądu gry i modeli. Dziwi mnie że studio jeszcze na to nie wpadło. Miejmy nadzieje że w końcu doczekamy się możliwości kupowania naczep dzięki czemu będziemy mogli tworzyć prawdziwe firmy Smile

PS: Wybaczcie mały offtop Wink


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Michal_Z_gno - 12/12/2014 04:55 PM

hCYk sprawa z dodaniem modów jako element gry nie jest wcale taka prosta bo:
- Trzeba by zapłacić za taki mod (wiadomo moder jak wydaje mod nie może brać za to kasy ale co innego jeśli chcę go wykorzystać już samo studio w celach zarobkowych).
- Moderzy w większości nie mają w 100% praw do swoich modeli (np. prawie każda ciężarówka nigdy nie ma tylko jednego autora bo większość to są wersje które ewoluowały jeszcze od czasów haulina i każdy musiałby się na to zgodzić i dostać za to dolę a część tych autorów się zamazała przez ten czas.
- Kwestie licencji, patentów, praw autorskich itp.

Czyli ogólnie takie coś jest nie opłacalne i SCS musi trzymać się w 100% wszelkich licencji i praw autorskich bo jak by coś okazało się nie do końca uregulowane to musieliby później płacić odszkodowania - takie pozyskiwanie rzeczy od moderów jest zwyczajnie nie warte zachodu.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - JacuGames - 14/12/2014 07:32 PM

Czekam z niecierpliwością, już odłożyłem kasę Smile Mam nadzieję że będzie Volvo takie jakim jeździ Rafał Zazuniuk. Tylko skina zrobić i śmigać. Martwię się tylko co będzie z ETS'em Smile


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - hCYk - 14/12/2014 08:22 PM

(14/12/2014 07:32 PM)JacuGames napisał(a):  Czekam z niecierpliwością, już odłożyłem kasę Smile Mam nadzieję że będzie Volvo takie jakim jeździ Rafał Zazuniuk. Tylko skina zrobić i śmigać. Martwię się tylko co będzie z ETS'em Smile

Skąd wiesz ile odłożyć skoro nie ma nawet daty premiery a co dopiero jakiejś sugerowanej ceny gry? Wink Co ma być, gra nadal sukcesywnie będzie rozwijana jak zapowiedziało studio i ciągle będzie miała swoich zwolenników jak i fanów.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - .:KOWALSKI:. - 14/12/2014 08:34 PM

Może przesadzam ale na 1 zdjęciu jest taka grafa jak w GTA5 na ps3... WOWWykrzyknik


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - hCYk - 14/12/2014 09:26 PM

Czasami mam wrażenie że wy po prostu chcecie widzieć w tej grze coś lepszego niż to jak ona rzeczywiście wygląda. Z przykrością mogę stwierdzić że koledzy nie mieli chyba styczności z GTA V na PS3. Wystarczy porównać pierwsze lepsze zdjęcia z google żeby wiedzieć że mam racje. Wiem co mówię bo spędziłem kilkadziesiąt godzin przed TV grając w GTA V. A porównanie w którym bierze się pod uwagę tylko i wyłącznie znak drogowy który wiadomo że będzie podobny z racji tego że obie gry rozgrywają się w USA jest bez sensu.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - hCYk - 15/12/2014 09:23 AM

(14/12/2014 09:39 PM)BLOKS napisał(a):  hCYk gram w GTA V na ps4 i na ps4 jest lepsza grafa niż na ps3

Tutaj akurat ameryki nie odkryłeś jednakże wiele rzeczy które są na trailerze porównującym ps3 i ps4 Rockstar w rzeczywistości olało ale to już swoją drogą. Nie czepiam się tylko po prostu dziwią mnie takie bezsensowne porównania. Jeszcze trochę i niektórzy z was Crysis'a 3 w tej grze zobaczą.