eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u (/thread-10952.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - BoneShaker - 20/02/2015 08:26 AM





Kolejny gameplay. Możemy zobaczyć jak działają wagi Big Grin


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - RadolSzczecin - 20/02/2015 12:18 PM

Co masz na myśli "działają" - bo ja tam widzę tylko "głupi" znacznik i wyświetlenie potwierdzenia po najechaniu na niego.
Biorąc pod uwagę to ile szumu robiono wokół tych wag i ważenia to jakos mnie to nie powaliło, choć z drugiej strony co by tu miało być innego to nie wiem.

Dziwiło mnie jednak 'jaranie się' co niektórych po obejrzeniu wcześniej fotek w stylu "O fajnie będzie ważenie" "Widzieliście? będą wagi! "...


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Rene-GAD - 20/02/2015 12:31 PM

Tak samo było w 18WoS - wjeżdżało sie "na komunikat o ważeniu" - i albo było ok albo mandat :E
Tak samo dział to i tu... ciekawe czy za nie zjechanie na wagę będzie mandat :E


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - DAF95.480XF - 20/02/2015 01:44 PM

Wagi w tym ATS będą miały sens jeśli sami będziemy sobie towar rozkładać na naczepie. ( Chłodnie , Firanki , Burty )
Bo jak będzie tak jak w ETS że zawsze ładunek ma tą samą wagę to jedynie będzie to dla frajdy. Bez żadnych konsekwencji.
Chyba że zrobią przesuwane ośki w naczepach. Wtedy to też będzie jakiś miało sens.
Wiem że to Alfa dopiero. Ale widzę że chyba szału to nie będzie? ( to tylko moja subiektywna opinia i nie trzeba się z nią zgadzać. )


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - radkus25 - 20/02/2015 02:23 PM

Moim zdaniem szału nie robi, mogła by być chociaż jakaś tabliczka przy wadze która pokazywała by ile waży zestaw, no i różne masy ładunków, oraz to że waga nie zawsze jest otwarta.......
Ale lepsza taka modyfikacja niż żadna. Dla mnie priorytetem są Trucki Smile


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - bumbumek - 20/02/2015 02:32 PM

Wszyscy mamy wielkie nadzieje związane z ATS, natomiast ja lekko gryzę się jeszcze w język, bo rozwiązania gameplayowe, którymi się chwali SCS, były już wcześniej w serii 18 Wheels of Steel...Za to na pewno możemy liczyć na fajny klimat odtworzonych Stanów Zjednoczonych, no i amerykańskich aut z klasykami na czele Smile

Nasz Rene będzie w siódmym niebie Tongue


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Kierman007 - 20/02/2015 04:07 PM

Sad nie zrobili żadnych nowych węzłów ?... Ale ogółem ATS prezentuje się przyzwoicie


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Rene-GAD - 20/02/2015 05:35 PM

Tak Bumbus ja już sie przyzwyczajam do ATS`a :E


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Michal_Z_gno - 23/02/2015 03:47 PM

Ostatnio na blogu SCS pojawił się news związany z ATS ale w sumie są trochę inne fotki do niego. A dokładniej fotki są z Wizyty autorów gry w Stanach Zjednoczonych gdzie w ramach starań o licencję Kenwortha prezentowali wersję beta American Truck Simulator.
Ogólnie jak podało SCS wszystko jest na dobrej drodze a kierownictwo firmy Kenworth było zadowolone z ich gry.

Image
Image
Image

Oczywiście na końcu newsa jest jeszcze jedno zapewno dość istotne zdanie mówiące iż SCS ma tylko jeszcze jeden krok do zrobienia aby pojazdy w ATS były w pełni licencjonowane.

Link do newsa na blogu SCS:
http://blog.scssoft.com/2015/02/corporate-cooperation.html

Zapraszam do udziału w temacie Wykrzyknik



RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - VresT - 23/02/2015 04:47 PM

Nic tylko życzyć im powodzenia w wydaniu ATS.