eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u (/thread-10952.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - piotrass - 18/08/2015 09:49 PM

Jezeli Hameryka naprawde bedzie tak wiernie odwzorowana to napewno dolaczy do kolekcji, lub byc moze nawet sie przesiade..
Ps. przydala by sie bardzo mapa hameryki do ets, bardzo by mnei to ucieszylo ;d


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Michal_Z_gno - 24/08/2015 01:15 PM

21 sierpnia pojawił się nowy wpis na blogu SCS który w sumie nie podaję nam żadnych rewelacji o ATS ale są za to screeny które zawsze się miło ogląda. Czyli najogólniej mówiąc podano w nim, że gra jest nadal w fazie testów i dopracować choć już jest w niej zrobione wszystko co najważniejsze.

Tak więc przejdźmy od razu do fotek:

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Na screenach widać, że pojawi się kilka Amerykańskich legend motoryzacji w ruchu AI i to cieszy Tongue

Macie jeszcze link do newsa na blogu SCS:
http://blog.scssoft.com/2015/08/american-truck-simulator-screens-friday.html

Zapraszam do udziału w temacie Wykrzyknik

Ps. Na początku newsa SCS podało też info o patchu 1.20 do ETS2 który jak dobrze pójdzie pojawi się na początku przyszłego tygodnia (czyli jakoś w najbliższych dniach Tongue)


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - bumbumek - 24/08/2015 02:34 PM

Czy tylko mnie coraz bardziej chłodzi te ATS? Początkowo byłem optymistycznie nastawiony do tego projektu, i to nawet bardzo, ale jak usłyszałem, że to tylko taki ETS 2 z amerykańską mapą i ciężarówkami, to entuzjazm mi całkowicie opadł. Będzie taki sam silnik graficzny gry, taki sam interfejs itp - czyli żadna nowa jakość. Jak podkreślał szef SCS, ATS to tylko ukłon w stronę amerykańskich graczy, bez skoku jakościowego względem ETS 2.

Ogrywałem prawie wszystkie 18 Wheels of Steel (zakończyłem na świetnym Haulinie sporo lat temu), i mnie osobiście wystarczy amerykańskiego klimatu.

ETS 2 4Ever Wink


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - thotek - 26/08/2015 07:42 PM

Już kocham ten projekt Smile


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - karol30 - 07/10/2015 02:46 PM

Gra ukaze się w trzecim kwartale 2015 roku ,najprawdopodobniej będzie to 25 listopad jeszcze nic pewnego (czyt.Najprawdopodobniej ) czyli jeszcze mogą być zmiany w dacie wydania Smile


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - VresT - 07/10/2015 02:55 PM

(07/10/2015 02:46 PM)karol30 napisał(a):  Gra ukaze się w trzecim kwartale 2015 roku ,najprawdopodobniej będzie to 25 listopad jeszcze nic pewnego (czyt.Najprawdopodobniej ) czyli jeszcze mogą być zmiany w dacie wydania Smile

Skąd masz takie informacje ?


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Thor - 11/10/2015 10:28 PM

25 listopad to tak jakby już czwarty kwartał 2015 Tongue


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Michal_Z_gno - 13/10/2015 04:35 PM

Dziś na blogu SCS pojawiło się ostrzeżenie przed pobieraniem wersji DEMO/BETA American Truck Simulator z różnych podejrzanych stron.
Ogólnie nie ma jeszcze wydanej publicznie, żadnej wersji tej gry a to co można znaleźć w sieci to zwykła ściema.
Sama gra jest jeszcze nadal w fazie testów i ostatnich poprawek a przed oficjalną premierą nie będzie wydane publicznie żadna beta czy też demo.


Tu macie link do newsa na blogu SCS.
http://blog.scssoft.com/2015/10/american-truck-simulator-important.html



RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Thor - 13/10/2015 05:38 PM

Tutaj macie to samo już w języku PL.
http://gry-scs.pl/wazne-ogloszenie-dotyczace-american-truck-simulator/

Co prawda demo tej gry jest moim zdaniem zbędę bo jeśli śmiga ets2 to i ATS też będzie chodził.
Jednak argumentem popierającym demo było by to żeby pokazać jak ten produkt wyglada bezpośrednio. Jednak bedą tam inne zestawy niż w ETS2 i inna lokalizacja i to te rzeczy będą bezpośrednio przyciągać klientów.

Ale pożyjemy zobaczymy Smile


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - djdarklighter - 13/10/2015 05:43 PM

Przed premierą demo się nie pojawi. A po premierze dlaczego nie?