eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u (/thread-10952.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Dojeżdżamy321gl - 16/02/2014 07:44 PM

No mogłyby się jeszcze szyby odsuwać na dół, to otwieranie drzwi dobre przy tankowaniu większy realizm mógłby być.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Michal_Z_gno - 16/02/2014 08:19 PM

Ta otwierana maska i drzwi to na moje tylko chwyt reklamowy aby przyciągnąć dyskusję i domysły tak samo było w ETS 2 gdy pokazali screen z naczepą typu gigaliner która na końcu i tak nie znalazła się w grze (dopóki satan nie zrobił takiego moduTongue).
Tu macie link do tego screenu aby było wiadomo o czym mowa:
https://lh4.googleusercontent.com/-5E2hm1OBrz4/TYyxx8FE5WI/AAAAAAAAAH8/Gry-gGZ6o_0/s1600/1.jpg

Ogólnie zalecam nie branie tych SCSowych screenów tak dosłownie bo wiadomo, że te oficjalne mają zachęcać do późniejszego zakupu gry a nie pokazywać grę w 100% (takie screeny podlegają obróbce przez co bardzo często upiększają świat gry i dają wrażenie "8 cudu świata").


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Dojeżdżamy321gl - 16/02/2014 08:45 PM

Screen jak screen, mnie zastanawia mapa do tego miodnego tytułu, a że podniecony jestem bardzo to zakup u mnie jest pewny. Ma być Kalifornia i Kanada, czyli sceneria zimowa jak i letnia, bomba, fantastycznie prezentuje się ten most z Los Angeles.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Michal_Z_gno - 16/02/2014 08:52 PM

Co do mapy to też już wiele się o tym słyszy plotek ale będzie to najprawdopodobniej sama Kalifornia (można wywnioskować ze screenów). Kanady raczej nie będzie ponieważ leży za daleko od Kalifornii (musieli by zrobić jeszcze minimum 2 - 3 Stany aby sięgnąć do północnej granicy USA).

Oczywiście nie ma się co tym przejmować bo zapewne krótko po premierze znajdą się mapmarkerzy którzy poszerzą terytorium standardowej mapki.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Adam1067 - 16/02/2014 09:14 PM

Prawdopodobnie pierwszą częścią ATS-u ma być California starter pack a reszta stanów i ciężarówek ma się pojawiać w patchach i DLC


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Mikolaj - 17/02/2014 02:59 PM

(07/09/2013 08:35 AM)VresT napisał(a):  SCS niedawno wydało ETS2 i już kolejny projekt 10/10

No i ets 2 mało osób kupowało tylko ściągała z neta i wyszedł ATS jakby nie ściągali z neta to by zapowiedz była by w 2015 lub 2016.Ja tak myślę jak cię to uraziło czy coś to sorry
:-D


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Zajcuu - 17/02/2014 03:03 PM

Lipa, że jakieś DLC będą ... lol powinnie wydać jak ETS 2 z całymi Stanami.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Adam1067 - 21/02/2014 07:01 AM

(17/02/2014 03:03 PM)Zajcuu napisał(a):  Lipa, że jakieś DLC będą ... lol powinnie wydać jak ETS 2 z całymi Stanami.

A pieniądze same się uzbierają? taką politykę przyjął SCS i tego się będą trzymać.Gdyby mieli zrobić całe stany to na grę czekalibyśmy jakiś rok albo dwa lata.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Dojeżdżamy321gl - 21/02/2014 12:20 PM

Powrót do amerykańskich modeli wydaje się być przerwą pomiędzy serią 18 wheel a ETS. A tak naprawdę to gra niszowa, więc kto kupi oryginał?
Tacy co lubią ciężarówki, mają na to fetysz.


RE: American Truck Simulator - kolejny projekt SCS-u - Michal_Z_gno - 21/02/2014 03:07 PM

Ja powiem tak: co do tych DLC teraz większość firm w celu zwiększenia zysków tak robi czyli wydaję produkt a za chwilę płatne dodatki które klient i tak musi kupić przez pewne ograniczenia podstawowej wersji (np. większość map i dużo modów wymaga na tą chwilę DLC).

Więc ja uważam, że jest do sprzedaż dwa razy tego samego (mapka DLC to kilka modeli i terenów których wykonanie sprawnemu map markerowi zajęłoby jakieś 3-4 miesiące pracy). Jednak też nie uważam DLC za coś złego i jedyne zastrzeżenie mam do ceny narzucanej przez SCS która wynosi prawie tyle co ETS2.

Oczywiście powyższe to tylko moje zdanie i każdy może mieć inny pogląd na sprawę Wykrzyknik

Ps. Przykładem takiej polityki jest też ostatnio nawet Microsoft z pakietem Windows Media Center który w 7 był wbudowany a w 8 już trzeba go dodatkowo kupić więc SCS nie jest jedyną firmą mającą taką politykę sprzedaży.