eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Gra Truck Racing by Renault Trucks - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Inne Gry
(/forum-410.html)
+--- Dział: Inne gry symulacyjne (/forum-477.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-411.html)
+---- Wątek: Gra Truck Racing by Renault Trucks (/thread-12808.html)



Gra Truck Racing by Renault Trucks - Michal_Z_gno - 23/07/2013 01:01 AM

Co to jest za gra:
Truck Racing by Renault Trucks jest darmową grą wyścigową stworzoną przez firmę Game Speed. Gracze mają okazję usiąść za kierownicą Renault Premium DXi13 i wziąć udział w zaciętych zmaganiach z innymi kierowcami ciężarówek. Twórcy zadbali o wierne odwzorowanie detali pojazdów, a także realistyczną fizykę jazdy pojazdami dysponującymi silnikami o mocy ponad 1000KM.

I oczywiście filmik z gry.






Gra jest całkowicie darmowa i można ją pobrać na stronie producenta.
http://www.gameseed.fr/cms/en/games/truck-racing-by


Zapraszam do aktywnej dyskusji na temat gry Wykrzyknik


Ps. Ja właśnie gierkę pobieram i jutro postaram się dać jakieś info i fotki Tongue


RE: Gra Truck Racing by Renault Trucks - Freshu - 23/07/2013 01:47 AM

Hmmm... pierwsze słyszę. Jutro... tzn. dzisiaj Tongue pobiorę i przetestuje Big Grin


RE: Gra Truck Racing by Renault Trucks - Darson - 23/07/2013 08:56 AM

No dosyć ciekaw tym bardziej że jest rywalizacja online no to może spotka się ekipa forum na starcie.No nie przepadam za wyścigami ale jedna sprawdzę grę.

Edit: A więc pobrałem grę za instalowałem nie było problemów,graficznie nie powala ale i jest nie najgorsza.Jest opcja gry na kierownicy co przy takiej grze jest najlepszym rozwiązaniem.Granie na klawiszach mija się z celem.Jest rywalizacja online,tak że można się po ścigać.Ja grę już odinstalowałem z powodu gdyż mam problem z kierownicą gra nie rozpoznaje mojej kierownicy.Czekam na inne opinie.


RE: Gra Truck Racing by Renault Trucks - CzesieK_BS - 23/07/2013 07:30 PM

Po powrocie z urlopu zapewne sprawdzę grę. Z filmiku to można wywnioskować, że fizyka jazdy jest w miare dobrze zrobiona (efektowne poślizgi i reakcje samochodu na zderzenie), a co do grafiki przynajmniej na filmiku to nie mam zastrzeżeń.
Pozdrawiam!


RE: Gra Truck Racing by Renault Trucks - Perkins - 27/07/2013 06:51 PM

Mógłby ktoś podać minimalne wymagania gry ??


RE: Gra Truck Racing by Renault Trucks - Michal_Z_gno - 27/07/2013 07:01 PM

Proszę bardzo o to wymagania:

Minimalne wymagania:
Procesor : 2,4 GHz - 1 GB RAM w Windows XP/7 i 1,5 GB RAM w Windows Vista
Karta Graficzna 256 MB obsługująca DirectX 8
Wolne miejsce na dysku : 1 GB

Zalecane wymagania:
Procesor: Dual Core 2,6 GHz - 1,5 GB RAM w Windows XP/7 i 2 GB RAM w Windows Vista
Karta Graficzna: 1 GB obsługująca DirectX 9
Wole miejsce na dysku : 1 GB
Połączenie internetowe - do gry w trybie MP
Kierownica z Force feedback (ale zwykła też może być)