eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Gra Spin tires - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: SpinTires
(/forum-484.html)
+--- Dział: Ogólne Rozmowy o grze (/forum-485.html)
+--- Wątek: Gra Spin tires (/thread-12921.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Gra Spin tires - VresT - 27/07/2013 05:56 PM

Znacie to uczucie, kiedy jeszcze będąc dzieckiem wyobrażacie sobie jak wyglądałaby gra waszych marzeń, a po kilkunastu latach okazuje się, że jakiś niezależny deweloper spełnił wasze marzenia? Mnie przyszło czekać blisko 16 lat, ale się doczekałem. Kiedy w 1996 roku grałem w Monster Truck Madness, w zapowiedziach części drugiej w jakieś gazecie o grach przeczytałem, że samochody będą mogły wyjeździć koleiny, w których zakopią się inne samochody. Ostatecznie obietnica nie została zrealizowana, ale koncepcja została mi w głowie. Wreszcie natrafiłem na grywalne demo, które realizuje marzenia z tamtych lat i znacznie więcej – Spin Tires.

Spin Tires to w zasadzie technologiczne demo stworzone przez tylko jedną osobę na potrzeby startu w konkursie Havok Physics Innovation Contest w okolicach 2009 roku. Celem konkursu było stworzenie gier wykorzystujących symulacje fizyki Havok w nowatorski i nietuzinkowy sposób. Spin Tires to symulacja prowadzenia ciężarówki w ciężkim terenie. Głównymi bohaterami są dwa modele, jeden marki Kamaz, drugi marki Kraz. To co odróżnia Spin Tires od dziesiątek innych, powszechnie znanych gier, to odwzorowanie trudności prowadzenia auta w terenie. Nie ma uproszczonego modelu jady, zawieszenie, przyczepność każdego koła osobno, wszystko jest brane pod uwagę. Największą ciekawostką jest dynamiczne deformowanie terenu. Jeśli zjedziemy z utwardzonej drogi w piach lub błoto, ciężki samochód szybko zacznie robić koleiny.

Filmik:





zamieszczam też download,gra jest darmowa można ją pobrać na stronie producenta

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Pzdr VresT



RE: Gra Spin tires - Adam1067 - 27/07/2013 07:26 PM

Moje jakieś tam stare filmy z demo 2011 i 2013,polecam 480p.





































RE: Gra Spin tires - Michal_Z_gno - 07/09/2013 12:35 AM

Adam1067 fajne filmiki.
A co do gierki to już trochę o niej słyszałem i opinie ma w większości pozytywne.

Ps. Właśnie ją pobieram więc jutro też może dam jakiś filmik Tongue


RE: Gra Spin tires - Adam1067 - 04/11/2013 05:14 PM

WRESZCIE SENSOWNE INFO!
Image

Tak na serio Oovee wprowadza multi do Spin tires


RE: Gra Spin tires - VresT - 04/11/2013 05:15 PM

Już dawno nie grałem w Spin Tires bo odinstalowałem Big Grin chyba znowu zainstaluje i będę grać z kolegą albo z bratem Big Grin


RE: Gra Spin tires - Michal_Z_gno - 04/11/2013 06:52 PM

Multiplayer może być strzałem w dziesiątkę bo sama gierka jak dla mnie nie nadaję się do dłuższego użytkowania (w sensie, że po kilku, kilkunastu zagraniach staje się trochę dla mnie monotonna mimo dobrze dopracowanych efektów, fizyki itd.).
Ogólnie MP będzie na 100% wart przetestowania.


RE: Gra Spin tires - Adam1067 - 08/11/2013 07:27 AM

Wydaje mi się że ujrzymy nową ciężarówkę
Image


RE: Gra Spin tires - KrzemyK - 08/11/2013 03:15 PM

Jest więcej informacji nt. Multiplayer?


RE: Gra Spin tires - Adam1067 - 08/11/2013 04:34 PM

Narazie nie,pierwszą informacją była dotacja na właśnie MP na jakiejś stronie gdzie można im składać hajs ale nie pamiętam nazwy.


RE: Gra Spin tires - Adam1067 - 06/01/2014 01:07 PM

WRESZCIE NOWE INFO