eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Euro Truck Simulator 2 & German Truck Simulator Multiplayer - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Euro Truck Simulator 2 & German Truck Simulator Multiplayer (/thread-13538.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Euro Truck Simulator 2 & German Truck Simulator Multiplayer - dydus - 14/12/2013 05:22 PM

Marcin D nie ma co oceniać odrazu poczekajmy zobaczymy czy to fakt czy nie


RE: Euro Truck Simulator 2 & German Truck Simulator Multiplayer - Osesek - 14/12/2013 05:23 PM

Marcin ludzie mówią, że to wyjdzie i coś autor wspominał jak dobrze pamiętam!


RE: Euro Truck Simulator 2 & German Truck Simulator Multiplayer - Marcin D - 14/12/2013 05:23 PM

Dla mnie to jedna wielka ściema... robią was w balona bo jakoś nie widze tego aby to było darmowe(patrz słowa Michal_Z_Gno)

Arkantos mnie ludzie mówili że wyzdrowieje i co?? choroba sie pogłębia i po badaniach usłyszałem że nie wyzdrowieje bo to co mam to jest jakas nowość i nawet nazwy nie ma.... )


RE: Euro Truck Simulator 2 & German Truck Simulator Multiplayer - dydus - 14/12/2013 05:24 PM

Zostało nam czekać może w końcu zajda zmiany w świecie symulatorów


RE: Euro Truck Simulator 2 & German Truck Simulator Multiplayer - Osesek - 14/12/2013 05:25 PM

Pacz na słowa MichniK'a i Adama..
Adam testował, MichniK miał okazję..


RE: Euro Truck Simulator 2 & German Truck Simulator Multiplayer - Marcin D - 14/12/2013 05:28 PM

Słuchaj gdybym wierzył w to co ktoś napisał to już dawno byłbym trupem więc mnie tym nie przekonasz


RE: Euro Truck Simulator 2 & German Truck Simulator Multiplayer - mwl4 - 16/12/2013 04:44 PM

Michal_Z_gno, heh.. my z RootKillerem mamy kompy warte nie więcej niż 2000zł. Na prawdę, sprzęt na poziomie studia :E Poza tym, kompilator: Visual C++ 2012 Express(czyli darmowy) + IDA. Sprzęt na poziomie studia Ubisoft, nie?
Utrzymanie? Jakie utrzymanie? Na razie serwer sobie stawiamy na własnych kompach, albo na kompach testerów. Oczywiście u tego który ma internet z otwartymi portami. Jak widać kompletnie nie jesteś w temacie :]
Prąd mnie kosztuje na miesiąc 125zł dla całego domu.
Wielkie koszta, prawda?
Profesjonalni programiści, czyli jacy to są ci profesjonalni? Co oni potrafią czego my nie potrafimy? :-)
Z przenikaniem trucków to jest tak, że nie możemy włączyć kolizji dla respionego trucka bo będą jaja. Będziemy musieli to jakoś inaczej zrobić.
A jeśli uważasz że to robota w jakimś programie graficznym, to sam coś takiego zrób w takim programie :-)
Pozatym.. sztab programistów? Gdzie ty programistów spotkasz? Kod samego clienta to praktycznie piszą 2 osoby..
Widzę, że niektórzy póki nie pograją to nie uwierzą.. ale cóż.. o beta-testera było się starać wcześniej, a nie teraz gdzie mamy w 100% sprawną alphę i już testerów mamy po pachy ;-)

Zazdrość kogoś zżera? No to proszę sobie otworzyć jakiegoś disassemblera(IDA najlepsza), zacząć rozkodowywać silnik, a później sobie napisać program który będzie edytował pamięć, do której to wczytują się wszystkie instrukcje z exe. :-)
Bo samą binarkę(exe) troszkę ciężko jest zmieniać, bo dużo lepiej jest załadować własną dllkę do wątku gry, w której to mamy wszystko: obsługę sieciową, respienie trucka, itd. itp.

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer - ets2mp.com


RE: Euro Truck Simulator 2 & German Truck Simulator Multiplayer - Osesek - 16/12/2013 05:08 PM

O.o sam mwl4 tutaj napisał Tongue


RE: Euro Truck Simulator 2 & German Truck Simulator Multiplayer - random_passanger - 16/12/2013 08:24 PM

Bez spiny panowie.Że się wtrącę-zrobienie czegoś takiego jest możliwe bo wyszło na platformę ETS 1 dla max 2 osób.Z drugiej strony nie dziwię się że niedowierzacie bo w większości przypadków Ruski czy inni oszuści chcieli się wzbogacić robiąc genialne montaże wideo i wklejając link do DL przez Survey'e które jak wiecie wypełniali młodzi i naiwni ludzie i tracili pieniądze. :/

Myślę że dałeś wystarczająco dowodów mwl4 aby ukazać iż projekt którym się Ty/Inni zajmujesz jest prawdziwy.Cieszę się że ludzie mają takie zainteresowania bo ja też chciałem uczyć się "Cepka" ale jednak wolę webdev bo jest prostszy. Big Grin Pozdrawiam Mojżeszu bo dawno Cię nie widziałem. Wink


RE: Euro Truck Simulator 2 & German Truck Simulator Multiplayer - Osesek - 17/02/2014 08:20 PM

Przeglądałem FB i znalazłem nowy filmik na temat Multiplayer'a.