eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Freshu wita ETrucks - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-261.html)
+--- Wątek: Freshu wita ETrucks (/thread-14285.html)



Freshu wita ETrucks - Freshu - 22/09/2013 08:55 PM

Jestem tu od dawna i jeszcze się nie przywitałem Big Grin A więc do rzeczy.

Mam na imię Michał. Urodziłem się 10 lipca 1997 roku, więc mam 16 lat. Mieszkam w Olkuszu [KOL] gdzie też uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego. Chodzę do klasy o profilu Matematyczno-Geograficzno-Fizycznym. Interesuje się głównie motoryzacją. A dokładniej: samochodami ciężarówymi, kempingowymi i terenowymi. Lubię też sobie czasami pograć. A gram w: Euro Truck Simulator, German Truck Simulator, Euro Truck Simulator 2, CS 1.6, CS GO, Minecraft, MTA, SAMP, GTA San Andreas, GTA IV, GTA V. Mam bardzo duże doświadczenie w świecie "Virtual Spedition”. Pracowałem w naprawdę wielu firmach oraz sam ich bardzo dużo prowadziłem. Kiedyś chciałem spisać wszystkie te firmy i nie skończyłem a na kartce miałem ich już ponad 30. Za najlepsze i najlepiej zorganizowane firmy uważam: Wecon Logistic, Enigma Logistic i Pekaes S.A. Aktualnie prowadzę sobie od Kwietnia jednoosobową firmę na relację – Global Transport. Myślę, że to już wszystko co mogę o sobie powiedzieć. Gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować, to niech pisze na E-mail lub na Gadu gadu (szybciej odpowiem na E-mail Tongue)
- freshu@op.pl
- 44155560



RE: Freshu wita ETrucks - Michal_Z_gno - 22/09/2013 09:21 PM

Jak to mawiają "Lepiej późno niż wcale" więc witamy na forum Tongue


RE: Freshu wita ETrucks - Marcin D - 22/09/2013 09:22 PM

Witka i pozdro dla brata offroadowca Tongue


RE: Freshu wita ETrucks - pitreekk - 23/09/2013 07:07 PM

Witamy i życzę Ci żębyś wciąż był tak samo aktywny. Tongue


RE: Freshu wita ETrucks - VresT - 23/09/2013 08:00 PM

Siemka Freshu Big Grin


RE: Freshu wita ETrucks - Luksik[sc] - 23/09/2013 09:40 PM

Powitać byłego podwładnego. xd