eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[DOWNLOAD] Wirtualna Firma - Pakiet Startowy - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Inne prace (/forum-283.html)
+--- Wątek: [DOWNLOAD] Wirtualna Firma - Pakiet Startowy (/thread-14650.html)



[DOWNLOAD] Wirtualna Firma - Pakiet Startowy - Michal_Z_gno - 12/10/2013 06:41 PM

Ostatnio na forum podałem w formie pomysłu prace nad pakietem ułatwiającym start nowym wirtualnym firmą. W związku zainteresowaniem tym tematem postanowiłem założyć wątek gdzie co jakiś czas będę udostępniał wszelkie materiały pomagające nowym firmą co w całości będzie tworzyło tytułowy Pakiet Startowy.

W pierwszej części macie regulamin firmy mojego autorstwa:

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Pełną wersję regulaminu można pobrać poniżej:


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Powyższy regulamin można dowolnie modyfikować i używać na forum swojej firmy natomiast nie wolno go rozpowszechniać na inne ogólne fora z modami do gier.
Czyli regulamin tylko do użytku w VS Wykrzyknik



Następna części będą zawierały: rangi graficzne, wzór rozliczeń (do exela), schemat działów na forum VS itd.



RE: [DOWNLOAD] Wirtualna Firma - Pakiet Startowy - Freshu - 12/10/2013 08:17 PM

Hmm... Dobrze z Twojej strony, że robisz coś takiego Smile Za to plusik

Ale regulamin taki sobie Tongue

7f8xkl


RE: [DOWNLOAD] Wirtualna Firma - Pakiet Startowy - Michal_Z_gno - 27/11/2013 02:46 PM

Dziś przyszedł czas na kolejny element czyli wzór rozpisek/rozliczeń pochodzący i opracowany na potrzeby mojej VS.

Rozliczenia można otworzyć posiadając pakiet Microsoft Office (exel) lub darmowy Open Office.
Sam wzór jest częściowo wypełniony aby było wiadomo o co chodzi i aby ułatwić jego modyfikowanie pod waszą firmę.

Image

Tak jak już napisałem powyżej wzór rozliczeń był tworzony pod zasady mojej firmy więc dobrze jak każdy sobie tam pozmienia co i jak tam chcę bo moja VS miała trochę niestandardowe zasady w kwestii rozliczeń i rozpisek.


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Teraz trochę o zasadach użycia:
Plik można dowolnie modyfikować i dowolnie używać lecz nie wolno go dawać do downloadu na innych forach.



RE: [DOWNLOAD] Wirtualna Firma - Pakiet Startowy - Perkins - 30/11/2013 12:30 PM

ej Michał mógłbyś dać nowy link w pierwszym poście ??


RE: [DOWNLOAD] Wirtualna Firma - Pakiet Startowy - CzesieK_BS - 20/07/2014 11:37 PM

Proszę o nowe linki Michał Tongue