eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Jaki darmowy program polecacie do nagrywania filmików z gry. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Komputery i webmastering (/forum-254.html)
+---- Wątek: Jaki darmowy program polecacie do nagrywania filmików z gry. (/thread-15412.html)



Jaki darmowy program polecacie do nagrywania filmików z gry. - Michal_Z_gno - 18/11/2013 02:40 PM

Więc jak w temacie mam pytanko jaki program (darmowy ewentualnie niedrogi) polecacie do nagrywania filmików z gier.

Osobiście d tej pory używałem frapsa ale wolałbym coś innego gdyż filmiki nagrywane w tym programie mają za dużą wagę i wymagają obróbki aby nadawały się do upublicznienia np. na youtube.

Co do samego programu nie zależy mi na jakiś wielkich bajerach gdyż chcę nim nagrywać zwykłe gamplaye bez żadnych dodatków.

Tak więc czekam na wasze propozycje.


RE: Jaki darmowy program polecacie do nagrywania filmików z gry. - SztywnyFred - 18/11/2013 02:51 PM

Ja Ci polecam program Mirillis Action. Co prawda jest on płatny, ale można ściągnąć zarejestrowaną wersję. Program nie pobiera dużo FPSów jak Fraps czy podobne.


RE: Jaki darmowy program polecacie do nagrywania filmików z gry. - Perkins - 18/11/2013 02:54 PM

Jeszcze jest program HyperCam, ale tego programu najlepsza wersja to 2.0. Wink


RE: Jaki darmowy program polecacie do nagrywania filmików z gry. - Michal_Z_gno - 18/11/2013 03:01 PM

To będę musiał pomyśleć nad tym propozycjami choć płatną wersję wolę jednak kupić bo w takich "zarejestrowanych nie wiadomo co się kryje oprócz programu).

A wracając do frapsa to w Extreme trucker lekko ścina grę w miastach więc się nie nadaję (mam nawet jeden filmik kręcony frapsem ale z przycinkami się jest nieodpowiedni do publikacji).