eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
DAF Euro 6 czyli nowa ciężarówka do ETS2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: DAF Euro 6 czyli nowa ciężarówka do ETS2 (/thread-15551.html)

Strony: 1 2 3


DAF Euro 6 czyli nowa ciężarówka do ETS2 - Michal_Z_gno - 26/11/2013 04:04 PM

Dziś na oficjalnym blogu SCS Software pojawiła się informacja, iż studio planuję pracę nad nowym modelem ciężarówki do Euro Truck Simulator 2

Image

Nową ciężarówką będzie tytułowy DAF XF Euro 6
Na obecną chwilę pracownicy SCS zbierają wszelkie informacje potrzebne do stworzenia tego modelu auta.
Na razie na blogu SCS pojawiły się jedynie fotki z tych przygotowań oraz filmik podczas nagrywania dźwięków DAF-a.
Wszelkie te materiały umieszczam oczywiście poniżej:





Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Osobiście bloga twórców ETS2 staram się przeglądać co kilka dni więc jak tylko pojawią się tam jakieś informację poinformuję was w tym temacie.

Jeszcze na koniec jako załącznik podaję link do newsa na blogu SCS Software:
http://blog.scssoft.com/2013/11/the-new-daf-xf-euro-6.html



RE: DAF Euro 6 czyli nowa ciężarówka do ETS2 - Perkins - 26/11/2013 04:15 PM

No to chyba będziecie mieć fajnie bo mój walony komp jest za słaby do ETS2. Sad


RE: DAF Euro 6 czyli nowa ciężarówka do ETS2 - VresT - 26/11/2013 04:16 PM

No to teraz wzięli się za euro 6 jeszcze renault range T i będzie miodzio ;P


RE: DAF Euro 6 czyli nowa ciężarówka do ETS2 - SztywnyFred - 26/11/2013 04:20 PM

Czy ja wiem? Ja nowym volvo zrobilem rundke od salonu po miescie i dalem je virtualnemu pracownikowi, bo jakos mnie nie zachwyciło i wątpie zeby ten daf mnie zachwycił.


RE: DAF Euro 6 czyli nowa ciężarówka do ETS2 - Osesek - 26/11/2013 05:01 PM

Renault Range T, jeszcze chyba nie ma Big Grin Bo to jest niby prototyp.


RE: DAF Euro 6 czyli nowa ciężarówka do ETS2 - Michal_Z_gno - 26/11/2013 05:22 PM

(26/11/2013 05:01 PM)ArkantosPL napisał(a):  Renault Range T, jeszcze chyba nie ma Big Grin Bo to jest niby prototyp.

Renault Range jest już w sprzedaży od jakiegoś czasu więc nie wiem skąd masz info, że na razie to prototyp.
Ogólnie jest to model tegoroczny więc pewnie za około rok będzie go można częściej spotkać na drogach (tak jest z każdym nowym modelem auta).


RE: DAF Euro 6 czyli nowa ciężarówka do ETS2 - Stoneridge - 26/11/2013 07:04 PM

Tak, Michał w Opolu na tegorocznego zlotu Master Truck wystąpiła gama ciężarówki Renault Range T, osobiście siedziałem w niej i to jest połączenie ich poprzedników czyli Magnum i Premium Wink


RE: DAF Euro 6 czyli nowa ciężarówka do ETS2 - Osesek - 26/11/2013 07:33 PM

(26/11/2013 07:04 PM)Senayey napisał(a):  Tak, Michał w Opolu na tegorocznego zlotu Master Truck wystąpiła gama ciężarówki Renault Range T, osobiście siedziałem w niej i to jest połączenie ich poprzedników czyli Magnum i Premium Wink
I jak wrażenia, wszystko git?


RE: DAF Euro 6 czyli nowa ciężarówka do ETS2 - Freshu - 28/11/2013 11:31 PM

(26/11/2013 04:20 PM)SztywnyFred napisał(a):  Czy ja wiem? Ja nowym volvo zrobilem rundke od salonu po miescie i dalem je virtualnemu pracownikowi, bo jakos mnie nie zachwyciło i wątpie zeby ten daf mnie zachwycił.

Sztywny, ale no zobacz. Mówisz, że Cię nie zachwycie a dopiero go zaczęli robić. Z takim podejściem do rzeczy to...


Oceniając ze zdjęć Iveco mi się spodobało z wyglądu, a Daf ...hmmm... jak to mówi Wujek Bohun bim, bam bom...

A gdy usiadłem i w tym i w tym, porównałem i oceniłem, to wyszło wprost odwrotnie. Daf był w każdym szczególe wykończony, wszystko pachniało nowością, wszystko gładko i miękko działało, wszystko było wygodne i przyjemne w dotyku. A gdy wsiadłem do Iveco, to jak bym się przesiadł klasę niżej. Mniejsza kabina, nie do końca wygodna pozycja. Co prawda łóżko bardzo szerokie, ale za to o wiele, wiele mniej miejsca w przestrzeni przed łóżkiem.

Image

Jak to mówią... Nie ocenia się książki po okładce Smile


RE: DAF Euro 6 czyli nowa ciężarówka do ETS2 - Osesek - 28/11/2013 11:38 PM

Freshu, jak były kluczki, a nikt nie widział to trzeba było jumnąć Daf'a i opylić Big Grin Juma nie śpi, juma kradnie, juma zawsze cie dopadnie Big Grin