eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Offroad Drive: Rajdy Bezdroży - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Gry komputerowe (/forum-255.html)
+---- Wątek: Offroad Drive: Rajdy Bezdroży (/thread-16141.html)



Offroad Drive: Rajdy Bezdroży - Marcin D - 25/12/2013 11:40 AM

Witam przedstawie wam dzisiaj gre która moim zdaniem jest najlepszym symulatorem rajdów terenowych.

Troche z recenzji:

Avalon Style Entertainment producent
1C / Cenega wydawca
Cenega Poland sp. z o.o. wydawca PL
Strona oficjalna Pomoc techniczna
Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.W grze jest używany wulgarny język.Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
wyścigi i rajdy, samochodowe, off-road
Off Road Drive to trzecia w kolejności odsłona serii wyścigów samochodów terenowych 4x4 Off Road. Jednym z głównych elementów wyróżniających Off Road Drive na tle konkurencyjnych gier jest położenie dużego nacisku na wysoki realizm rozgrywki. Każdy ze sterowanych pojazdów zapewnia inne odczucia z jazdy, a sam gracz musi umiejętnie nim sterować by dotrzeć do pożądanego celu. Oznacza to wykorzystywanie wielu podzespołów charakterystycznych dla aut terenowych, a mianowicie wyciągarek, podnośników, kompresorów czy blokad dyferencjału. Wybierane przez siebie pojazdy można ponadto poddawać licznym usprawnieniom, kupując nowe części lub modyfikując ustawienia posiadanych już komponentów. Wszystkie te zmiany w wyraźny sposób wpływają na zachowanie się auta na trasie.
W Off Road Drive zawarto klasyczne wyścigi, w których liczy się jedynie dotarcie do linii mety na pierwszym miejscu, aczkolwiek nie zabrakło także bardziej innowacyjnych trybów zabawy. Mowa tu między innymi o pojedynczych wyzwaniach, w których głównym zadaniem gracza staje się bezpieczne osiągnięcie wyznaczonego miejsca na planszy. W tym celu należy umiejętnie zaplanować trasę przejazdu oraz na bieżąco radzić sobie z różnorakimi utrudnieniami, jak chociażby ogromnymi głazami czy stanowiącymi spore zagrożenie dla pojazdów terenowych obszarami wypełnionymi wodą i błotem. Gra stawia głównie na cierpliwość, spostrzegawczość i dobre poznanie możliwości wybranej przez siebie maszyny.
Oprawa audiowizualna Off Road Drive prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania, głównie za sprawą zastosowanego silnika graficznego, a mianowicie Unreal Engine’u 3. Usprawnienia objęły przede wszystkim otoczenie, choć poprawiono również wygląd biorących udział w zawodach pojazdów terenowych. Zmagania mogą być obserwowane z wielu różnych kamer, między innymi z kamery ukazującej wnętrze sterowanego auta.
Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna Nośnik: 1 DVD
Ocena gry 8.3 / 10 na podstawie 237 ocen czytelników. Cena gry w dniu premiery: 79,90 zł
wymagania sprzętowe:

Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista/77

Tutaj recenzja video:




Ja w tej grze pociskałem głównie uazami(jest ich kilka),Toyotą Land Cruizer 100 i moim ulubionym Jeepem Cherokee XJ.

Macie też Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. do strony tej gry (po angielsku).

Polecam gierke i uwierzcie mi ze zapewnia godziny zabawy Smile


RE: Offroad Drive: Rajdy Bezdroży - SztywnyFred - 25/12/2013 11:59 AM

Według mnie trochę słaba grafika Smile


RE: Offroad Drive: Rajdy Bezdroży - Marcin D - 25/12/2013 12:09 PM

Grafika słaba ale tu musisz myśleć a nie podziwiać widoki Tongue uwierz mi ze jak sie nigdy terenówą nie jechało w błocie to ciężko sie gra Big Grin


RE: Offroad Drive: Rajdy Bezdroży - Darson - 25/12/2013 12:12 PM

Grafika nie powala,ale grywalność jest b.dobra.


RE: Offroad Drive: Rajdy Bezdroży - Marcin D - 25/12/2013 12:15 PM

Jedziesz Jeepem czujesz moc Big Grin


RE: Offroad Drive: Rajdy Bezdroży - Śliwka - 15/03/2014 12:51 PM

Gierka fajna mam orginalną wersję z Biedronki za 10 zł ale komputer mi padł Sad


RE: Offroad Drive: Rajdy Bezdroży - Marcin D - 15/03/2014 01:58 PM

W biedrze za dyche a w empiku za 30zeta Big Grin jednak ja bym kupił w empiku Big Grin


RE: Offroad Drive: Rajdy Bezdroży - Śliwka - 15/03/2014 02:47 PM

Wszystko było ok klucz do gry działał bez problemów