eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Oczekiwania (realne) do ATS - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: ATS rozmowy ogólne (/forum-446.html)
+--- Wątek: Oczekiwania (realne) do ATS (/thread-17682.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - Soczewa - 31/03/2014 07:36 PM

ja bym wolał zeby dało sie wyjść z trucka i podczepiać naczepy tak jak w realu i itd


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - piesel99 - 14/06/2014 09:41 PM

Typowe budynki w miastach Big Grin


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - bumbumek - 24/06/2014 09:57 PM

Ja bym sobie życzył (z perspektywy interioru) pełną postać człowieka siedzącą za kierownicą, która dodatkowo wykonuje wszystkie czynności w kabinie, czyli ruszając dłonią uruchamia kierunkowskazy, włącza odpowiednim ruchem światła itp. Jest to wykonalne. Bo na dzień dzisiejszy, to w tycg ciężarówkowych grach siedzimy jak jakiś duch, który steruje wszystkim telepatią Wink

Owszem, widziałem jakąś modyfikację dla ETS 2, która dodaje ręce położone na kierownicę, ale pomimo starań autora - jak dla mnie wyniki nie są zadowalające. Więc z tego nie korzystam.


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - Kierman007 - 04/07/2014 01:15 PM

Ja bym chcial zeby mozna bylo wyjsc z tira i samodzielnie podchodzic do dystrybutora paliwa i nalewac paliwo i w radiu od poczatku gry byly piosenki country i tak jak w 18 wos haulin CB
radio tylko bardziej udoskonalone Big Grin , Smile

Hej VresT. W tej twojej notatce "Co znaczy słowo TIR". Pisało tak. Słowo TIR możemy określać zarówno jak i Transport Między narodowy jak i rodzaj pojazdu "chodzi o ciągnik siodłowy" Takie Info. Smile


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - bumbumek - 04/07/2014 03:25 PM

Byłoby fajnie, też bym chciał, by w pewnych momentach gra przechodziła w drobny FPP...Przechadzać się choćby po ograniczonych obszarach, wchodzić do aut, do salonów itp - mogłoby to nawet wyglądać tak jak w Test Drive Unlimited 2...Wystarczyłoby, i byłby si.

Ale wątpię, by SCS zdecydowało się na coś takiego, gdyż zapewne byłaby potrzebna przebudowa kodu gry, na co zapewne nie piszą się ludziska z tego studia. Lepiej poprawiać i udoskonalać formułę, którą już gracze znają, i do której się przyzwyczaili (czyli duch prowadzący trucka z perspektywy interioru itp).


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - jedrus - 29/08/2014 03:52 PM

Czego oczekuję?
Kultowych Amerykańskich dróg takich jak Route 66, która obecnie w dużej mierze jest nieprzejezdna, lepszego odwzorowania miast i stref przemysłowych, licencyjnych trucków (jest szansa), Kanady i sporej możliwości tuningu ciągników i naczep przy okazji.


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - Matey. - 29/08/2014 03:55 PM

Jak dla mnie bary,prawdziwe olbrzymie stacje a na nich mnóstwo ciężarówek nie jak w haulinie,jak najbardziej realne Ai,grafika porządna a nie na oklep.


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - bumbumek - 29/08/2014 04:18 PM

(29/08/2014 03:55 PM)Jelonek. napisał(a):  Jak dla mnie bary,prawdziwe olbrzymie stacje a na nich mnóstwo ciężarówek nie jak w haulinie,jak najbardziej realne Ai,grafika porządna a nie na oklep.


Jelonku, to są oczekiwania niezgodne z nazwą tematu, gdyż są całkowicie NIErealne Wink


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - jedrus - 29/08/2014 04:55 PM

Szansa na duże stacje jest, jednak nie spodziewałbym się tego od razu, jak już to w jakimś patchu lub DLC które zapewne pojawią się w niedługim czasie (czyt. pół roku dla DLC) od dnia premiery. Chwilowo pozostaje nam czekać na kolejne partię informacji od SCS.
Tak samo podejrzewam że Kanada pojawi się w DLC i nie będzie jej w podstawie. Z drugiej strony studio musi się za coś utrzymywać, a i tak uważam że ich gry i dodatki są bardzo tanie w stosunku do innych gier nie koniecznie o tej tematyce i tym poziomie.


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - Piter - 29/08/2014 05:35 PM

Ja mam oczekiwania,a jakże,ale zupełnie nie zgodne z tematem,wolał bym żeby zrobili ECS a nie ATS :E