eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Oczekiwania (realne) do ATS - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: ATS rozmowy ogólne (/forum-446.html)
+--- Wątek: Oczekiwania (realne) do ATS (/thread-17682.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - djdarklighter - 10/01/2016 12:15 AM

Do mnie raczej nie zdążą wysłać. Uchodźcy w euro-tunelu nie przepuszczą Smile


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - Thor - 10/01/2016 10:37 AM

hehe ;D elektronicznie możesz zamówić i pobrać w dniu premiery Smile


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - elszuja - 10/01/2016 12:26 PM

Thor a czytałeś o różnicy miedzy wersją pudełkową a cyfrową Pytajnik?

"Gra w wersji pudełkowej: - gwarantuje dostęp do 3 stanów:
California jako starter pack oraz Nevada i Arizona jako DLC (to wyróżnia pudełko od wersji cyfrowej, która gwarantuje dostęp tylko do 2 stanów)"

JA chyba wolę kupić w pudełeczku ......Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - Thor - 11/01/2016 06:30 PM

Czytałem dokładnie o tym. Ale jeśli ktoś chce mieć grę w dniu premiery a nie dojdzie my pudło to moze kupic elektroniczną wersje.

Co do tych stanów. Kalifornia ma chyba 22 miasta z czego tylko kilka wiekszych bedą miastami z garażem. A już w Nevadzie tych miast jest z 10 Smile czyli nowe stany nie będą tak spektakularne jak dodatki do ETS2.

Mają tam za to policje w trafiku która prawdopodobnie zapinać bedzie nam mandaty jak za starych dobrych czasów.
Szkoda tylko ze gra na starcie będzie miała tylko 3 autka. Ale dobre w tym jest to ze bedzie Volvo wśród nich Big Grin

Wersję pudełkową miałem zamiar zamawiać dlatego ze chcę mieć tą gre w pudle tak jak ETS2 Smile choć przyznaje ze dodatkowy stan to miły dodatek Smile



EDIT:

Tak mnie ciekawość poniosła ze sprawdziłem ile km z południa na północ Kalifornii jest. Okazało się ze z San Diego do Hornbrook jest około 1250km jadąc droga nr 5 (najkrótsza). Jeśli mapa jest wyskalowana tak jak w ETS2 a powinna być to odpowiada to trasie np. Warszawa - Wenecja czy Warszawa - Amsterdam. Tak około tej róznicy. + - 25km. A taką trasę się już trochę czasu jedzie. Jeśli SCS faktycznie ma w planie oddać całe stany lub chociaż ich połowę to do zjeżdżenia całości braknie nam czasu Big Grin Choć siatka dróg w Kalifornii od SCS nie powala patrząc na mapkę z beta testów. Brakuje bardzo drogi nr1 z San Francisco do Eureka czyli dalej wschodnim wybrzeżem na północ. Na pewno była by ciekawa taka droga.

I jeszcze mapka Kalifornii i Nevady jaką udało mi się wychwycić z filmiku z beta testów.
Image


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - Rene-GAD - 12/01/2016 08:26 AM

Jeżeli zamówię w pudełku w PL to czy zaaktywuję ją w Niemczech na steam ??


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - Aras. - 15/01/2016 05:34 PM

Powinno bez problemu pójść na Steamie nie zależnie od tego czy mieszkasz w innym kraju.


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - grzesiek128 - 31/01/2016 09:36 PM

BEZ PROBLEMU AKTYWUJESZ


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - grzesiek128 - 31/01/2016 09:42 PM

(09/01/2016 06:08 PM)elszuja napisał(a):  Czy gra faktycznie będzie tyle kosztować ??


http://www.grymel.pl/american-truck-simulator-pl-o_5807.html


lub edycja kolekcjonerska :
http://www.grymel.pl/techland-american-truck-simulator-pl-edycja-kolekcjonerska-o_l_5808.html

Tak tyle kosztuje


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - grzesiek128 - 31/01/2016 09:44 PM

(16/12/2015 11:11 AM)Rene-GAD napisał(a):  Całej Ameryki PN (w tym Kanada) a potem Ameryka Łacińska i Południowa....

A tak to jak wszyscy - amerykańskich trucków, naczep, tras i... policji :E
I harleyowców Wink


I klimatu z tamtych rejonów Wink

Renegad jest policja i lapie na autostradach Big Grin


RE: Oczekiwania (realne) do ATS - Zachtel - 04/02/2016 12:36 PM

Powiedzcie mi dlaczego w ATS ten czas tak szybko leci prawie jak sekundy , w Ets2 tego niebyło , nie jest to jakis błąd Pytajnik