eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[GTS/ETS2] Goldenlines - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: [GTS/ETS2] Goldenlines (/thread-18380.html)



RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Hypia02 - 27/07/2014 11:14 AM

Wołokołamsk-Suwałki

Zapraszam na drugą część fotek, miały być wczoraj, ale mi się nie chciało Big Grin


Białoruś minęła szybko i w miarę przyjemnie, nie licząc stanu dróg. Lubię jeździć na wschód, gdyż zawsze to coś innego niż dwupasmowe autostrady otoczone lasem i tak przez 9-10h jazdy... Na drodze nie miałem większych incydentów, więc Scanii klepać nie będzie trzeba. W Haradziejach stanąłem na małe zakupy. Nakupiłem wódki, fajek, słodyczy no i arbuzy, zobaczymy czy lepsze niż na Ukrainie. Potem stanąłem na stacji benzynowej i zalałem ropę do kanistrów, bo Laguna no wodę nie jeździ :L Trochę wahałem się czy lać, gdyż sporo paliwa mam z mojego tira :E Euro 6 pali 25l wg mnie, a szef myśli, że 35 :E Granica jako tako przebiegła sprawnie, potem ogień po Polsce. Przed Suwałkami zaczęło się lekkie zatwardzenie, ale tragedii nie było. Przyjechałem pod firmę, dałem papiery, kazali czekać, po 2 godzinach oczekiwania, kazali cofnąć pod rampę. Jogurty zdjęli w ponad godzinę. Po tym wszystkim zostało mi raptem 30 minut jazdy. Więc poszukałem jakiegoś parkingu na weekend, znalazłem na Orlenie, tuż za miasta. Kibel ceramika, prysznic, internet, dziewczyny, wódka, czego chcieć więcej? Po weekendzie ruszam ładować pomidora w Szkocji :E I z tym lecę do Francji, dokładnie do Lorient. Prawie 2300km, ale potem zapowiada się jeszcze ciekawiej, z Lorient do..... Moskwy 3400km, więc będzie długa jazda, czyli to co misiaczki lubią najbardziej Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Szerokości, bajoooo!



RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Michal_Z_gno - 28/07/2014 12:55 AM

Fotki zacnie wykonane Smile


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - bumbumek - 28/07/2014 01:03 AM

Aleś nam dopalił fociszczeeeee Smile Ok


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - limowski - 28/07/2014 11:25 AM

Świetne fotki i opis Smile


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - .:Seba11:. - 28/07/2014 11:26 AM

Super foty a Scania miód malina :0


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Hypia02 - 04/08/2014 09:02 PM

Dzisiaj stoimy na bazie, roboty ni ma. Postanowiłem pogrzebać przy Anii, zmieniłem blende, naprawiłem diody (dzięki Cywka). Dzisiaj też planuję się wprowadzić do środka bo trochę pusto.


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - bumbumek - 04/08/2014 11:04 PM

Coś ostatnio ten szary grill stał się bardzo popularny Smile A ta Scania wygląda super, szczególnie "wyposażenie" szyby Smile


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Michal_Z_gno - 05/08/2014 12:24 AM

Scania wygląda elegancko i na moje dodatków we wnętrzu jest w sam raz i ja bym tu za wiele nie zmieniał.


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Hypia02 - 06/08/2014 10:33 AM

Siema!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


A więc czas na kolejną relację. Kuba kazał mi pojechać do Olsztyna, gdzie miałem zostać załadowany 20t mrożonymi kluskami. Z tym towarem miałem udać się do stolicy Szwecji. Jazda po Polsce sprawia mi przyjemność, zawsze wymaga więcej uwagi i jest ciekawsza, więc minęła mi szybko. Potem poczekałem na prom i zawitałem do Karola XVI. Na rozładunek długo nie czekałem. Potem pojechałem ładować się podgrzybkami i z tym miałem udać się do żabojadów. Droga? Autostrada i nuda... Po dojechaniu do Rouen zaczęło się robić ciekawie, gdyż ilość towaru się nie zgadzała (ja nic nie brałem :E). Było 23t, a miało być 20t. Więc po przestaniu 12h pod firmą, zostało zawarte porozumienie, że zdejmą wszystko, a po nadmiar ktoś przyjedzie i zabierze. Potem dostałem rozkazy załadowania się pomarańczą, dokładnie 21t. Miałem z tym udać się do Aberdeen, dodatkowo termin napięty. Niestety miałem pecha i droga dosyć się korkowała. Więc niestety się spóźniłem. Na miejscu rozładunku mnie zaskoczyli, gdyż przyjechałem po 21 i myślałem, że będziemy stać do rana, a tu okazuję się, że jednak rozładunki są 24h, dodam też, że to wcale jakaś duża hurtownia nie była. Rampy nawet nie było. Kazali podjechać pod bramę nr. 2 i lecimy z koksem. Potem kolejna niespodzianka. Mogę zrobić pauzę 9h na firmie. Dodatkowo prysznic, kibelek pełna ceramika, czyściutko. Tak to można jeździć Wink Jeszcze przed dojazdem na rozładunek już miałem załadunek. Miałem załadować 18t ryby i z tym udać się do Wrocławia. Wczesna pobudka i lecimy. Staliśmy 2h w kolejce, potem 1h ładowania i można wracać do ojczyzny. Droga powrotna wiała nudą, więc.... Po dotarciu na miejsce, musiałem swoje odczekać w kolejce na rozładunek, której nie było :L Potem udałem się na parking robić pauzę. Gdyż dzisiaj ładuję brzoskwinie i z tym znów na Anglię, dokładnie do Cambridge. Potem już powrót do Warszawy. Zostawiamy auto, wracamy osobówką do Ostrowca i można odpoczywać Wink

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.




Bajooo!



RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - bumbumek - 06/08/2014 11:25 AM

Wspaniała relacja z wieloma wyjątkowymi zdjęciami Ok Nic, tylko uczyć się od Ciebie doboru ujęć. Ma ocena to 11/10!