eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[GTS/ETS2] Goldenlines - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: [GTS/ETS2] Goldenlines (/thread-18380.html)



RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Paweł - 27/11/2014 08:18 AM

Wilkuu - życzę ci powodzenia w firmie Smile

Wieczek - Super fotki i piękne volvo 10/10


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - .:Seba11:. - 27/11/2014 02:52 PM

Bardzo ładne foty 10/10


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Wilkuu - 27/11/2014 07:56 PM

Kilka pstryków z trasy Polska-Anglia

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - .:Seba11:. - 27/11/2014 07:59 PM

Super foty


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Paweł - 27/11/2014 08:03 PM

Super fotki, ale 2 się powtarzają Smile


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Hypia02 - 02/12/2014 02:32 AM

Siema!

Ostatnio była cisza, ale było to spowodowane jak widać zmianą auta. Magnumka została sprzedana, gdyż zaczęła się sypać. Firma idzie z duchem czasu i zakupiła model z emisją spalin Euro 6, wybór padł na Volvo. 540 koni więc będzie czym jechać, do zestawu została "zakupiona" firanka. Inaczej mówiąc "dostaliśmy" ją od DSV, gdyż nasza firma nawiązała z nimi współpracę. Naczepa trochę już ma, ale nie ma tragedii wszystko działa. A więc przedwczoraj pojechałem Drezdenkiem z Litwinem do Świętochłowic odebrać ciągnik, Kamil załatwiał ostatnie formalności, ja w tym czasie zamontowałem tablicę i zapoznałem się z wnętrzem. Następnego dnia rano zamontowałem czytnik oraz udałem się do Opola po naczepę. Potem zjechałem na bazę, powrzucałem pierdoły. Pojechałem w Częstochowie załadować 21ton jakiś metalowych "szafek" i z tym jutro startuję do Szweda, a tam podobno już biało! Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Bajo!



RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Michal_Z_gno - 02/12/2014 02:47 AM

Volvo ładne i dopracowane a naczepa dobrze wpasowana 10/10


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - .:Seba11:. - 02/12/2014 06:42 AM

Super Volvo


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Paweł - 02/12/2014 03:41 PM

Volvo piękne i super foteczki Smile


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Rabtuś - 02/12/2014 03:43 PM

Ładne fotkiSmile