eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[GTS/ETS2] Goldenlines - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: [GTS/ETS2] Goldenlines (/thread-18380.html)



RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - cywka93 - 14/07/2017 06:47 PM

Kolejne kilometry nowej floty:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Łukasz23 - 14/07/2017 06:53 PM

1 fotka 10/10


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Kamil - 15/07/2017 09:57 AM

Bardzo ładnie 10/10


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - cywka93 - 17/07/2017 04:29 PM

Maskotka placu czeka na kierowcę, który będzie nabijał kilometry.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - cywka93 - 28/07/2017 01:29 AM

Kolejne Volvo złapane podczas pracy:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Firma Goldenlines otwiera nabory!
Jeśli chcesz dołączyć do najdłużej prosperującej VS w Polsce jak nie na świecie to zapraszamy! Nasza firma działa nieustannie od 1 grudnia 2008. Przez ten czas dorobiliśmy się niewątpliwej renomy na rynku wirtualnych firm transportowych.
Naszych wychowanków możesz spotkać nie tylko na wirtualnych szlakach, ale na tych realnych też Smile

Oferujemy:
- Pracę w zgranej drużynie profesjonalnie podchodzącej do tematu,
- Automatyczny system obsługi symulujący działanie firmy transportowej (w tworzeniu jest nowy jeszcze bardziej innowacyjny system)
- Nowoczesne pojazdy spełniające normy emisji spalin min. Euro5
- Pracę na naczepach typu: plandeka, izoterma, chłodnia, cysterna spożywcza, cysterna ADR, platforma oraz kontenery
- Możliwość rozwoju pasji i zainteresowań
- Możliwość podjęcia pracy u naszych podwykonawców (po zaliczeniu miesięcznego okresu próbnego)

Wymagamy:
- dyspozycyjności
- chęci do pracy i działania w środowisku

Zapraszamy do składania podań, Ty też możesz z nami tworzyć historię.
Adres kierujący do formularza rekrutacyjnego: http://goldenteam.hekko24.pl/ngl/viewtopic.php?f=5&t=8
PS. Przy składaniu CV prosimy, aby nie odpowiadać na pytania zdawkowo (jednym zdaniem).



RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - cywka93 - 31/07/2017 05:51 PM

Renar zainwestował również w nowe Volvo do swojego taboru.
Image
Image


RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - Aras. - 11/12/2017 08:36 PM

Takie prawilne spoty i dobrze spędzony czas to tylko i wyłącznie w Pro-Line !

Zadzwonił do mnie Wieczko mówiąc "Aruś, jak będziesz wracał z północnej Rosji to wstąp na tartak wypijemy coś", żeby nie nudził się to nadgoniłem trochę bo czas pracy ledwo sięgał końcu, zajechałem wczesnym rankiem do firmy gdzie jego Scania stała, Wieczek poczęstował mnie kawą, żarciem i na koniec opiliśmy po wódce Finlandii żeby zacnie zakończyć dzień Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Full wersja (Gdyby ktoś w powiększeniu potrzebował): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - cywka93 - 06/01/2018 08:29 AM

W ostatnim czasie w naszej firmie wiele się zmieniło Smile Praktycznie cały tabor został odnowiony oprócz 2 zestawów pozostawionych na pamiątkę (Volvo FH3 oraz Daf 105 SSC).
Przedstawiam naszą nową flotę:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Chciałbym również ogłosić, że poszukujemy kierowców na powyższy tabor Smile
Oferujemy:
- najnowszy tabor spełniający normę E6 i E5,
- pracę na naczepach typu: izoterma, firanka, chłodnia, podkontenerówka
- ASO
- pracę w zgranym zespole.
Warunki:
- chęć do gry ,
- umiejętność współpracy w zespole.

Aby do nas dołączyć należy tylko sensownie (więcej niż po 1 zdaniu) wypełnić formularz http://goldenteam.hekko24.pl/ngl/viewtopic.php?f=5&t=8



RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - dawidas118 - 09/01/2018 10:02 AM




Witam dziś wam pokażę krótką trasę z Warszawy do Mołdawii. Mój nowy szef chyba nie dał rady spać i sobie siedział na giełdzie szukał zleceń więc dostałem od niego telefon o 23, no to że mi kwit jest potrzebny bez zastanowienia zgodziłem się na tą trasę ruszyłem koło pierwszej w nocy trasa była w miarę krótka bo tylko 1500km.

Image

Tu kręciłem szybką 45 pauze mała kawka obiad i rura dalej.


Image

Za to ja kocham tą pracę wolność,ładne widoki i brak szefa nad głową.

Image

A tu jakiś typek z audioli mi strzelił fotkę jak tak patrzę to ten mój dafior robi furorę Tongue

Image



RE: [GTS/ETS2] Goldenlines - dawidas118 - 19/01/2018 12:24 AM

Pruszymy na Lyon


Image