eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] Ro Map Add-On v 3.3 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Mapy do ETS 2 (/forum-125.html)
+----- Dział: Mapy (/forum-456.html)
+----- Wątek: [ETS2] Ro Map Add-On v 3.3 (/thread-18657.html)



[ETS2] Ro Map Add-On v 3.3 - Michal_Z_gno - 15/04/2014 12:33 AM

Jest to mapka Rumunii do Euro Truck Simulator 2

Image
Image
Image
Image
Image

Cytat:Update v 3.3:
- New city (Deva)
- New road
- New sceneries
- New company
- Added pits near Deva


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Info:
Autor: Traian
Wersja gry: Testowano na 1.9.24.1s
Dodatkowe info: Działa z mapkami TSM i ProMods



RE: [ETS2] Ro Map Add-On v 3.3 - Bolo ^__^ - 15/04/2014 06:32 PM

nie można pobrac..


RE: [ETS2] Ro Map Add-On v 3.3 - pitreekk - 15/04/2014 07:44 PM

(15/04/2014 06:32 PM)Bolo ^__^ napisał(a):  nie można pobrac..

Już można.


RE: [ETS2] Ro Map Add-On v 3.3 - Rene-GAD - 30/05/2014 09:03 AM

AKTUALIZACJA DO WERSJI 3.4

Nowa wersja poprawia jakieś błędy.


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: [ETS2] Ro Map Add-On v 3.3 - bumbumek - 30/05/2014 09:46 AM

Czy żeby taką mapkę zainstalować, to potrzeba jakichś innych programów wcześniej zainstalowanych (typu Promods)? I czy trzeba od nowa rozpocząć grę? Wybaczcie te lakoniczne dla niektórych doświadczonych userów pytania, ale praktycznie jestem nowy w ETS 2...I zapewne nie wiedziałbym jak taką mapkę poprawnie zainstalować...


RE: [ETS2] Ro Map Add-On v 3.3 - Rene-GAD - 30/05/2014 10:47 AM

Kolego -> Dodatkowe info: Działa z mapkami TSM i ProMods
A w moim podpisie masz 2 zestawy mapek.

Jeżeli mapa w swoim oznaczeniu/opisie ma "Add On" to jest ona dodawana do innych map - nie zaczynasz gry od nowa (jedynie w trakcie zlecenia zostaniesz przeniesiony do swojego garażu a zlecenie anulowane bez nakładania kary).

Jak masz jakieś pytania i wątpliwości to pisz na PW Smile


RE: [ETS2] Ro Map Add-On v 3.3 - bumbumek - 04/06/2014 02:37 PM

Możecie mi powiedzieć dlaczego na spisie zleceń gra mnie informuje, że miasta rumuńskie są na Węgrzech? Np. wygląda to tak na spisie: "Timisoara -Hun". Nie żeby to jakoś przeszkadzało w grze, tak się tylko dla ścisłości pytam Tongue


RE: [ETS2] Ro Map Add-On v 3.3 - Rene-GAD - 04/06/2014 04:16 PM

Się nie czepiaj tyle Tongue
Pytaj autora mapki Big Grin

Też to mam i mnie to nie przeszkadza. Wink


RE: [ETS2] Ro Map Add-On v 3.3 - bumbumek - 05/06/2014 02:14 AM

Shkoorde, zarąbista ta mapka Rumunii Wink jadąc natrafiłem na kolesia, który reperował auto z podniesioną maską, w jakimś mieście łaził facet z tablicą "The end is near" Big Grin ludzie przechodzą na pasach przez ulicę, a poza miastem, przy jednym z zakrętów zauważyłem tuż za jezdnią krzyż wbity w ziemię oraz znicze, tak jakby ktoś tam zginął...Świetne pomysły, naprawdę.

Jedyne minusiki to wczytujące się tekstury tuż na naszych oczach (standardowa mapa tak nie ma), oraz poniekąd tekstury w niższej rozdzielczości, ale to pikuś, zupełnie mi to nie przeszkadza.

Heh, nie wiem czemu tak długo zwlekałem z dodaniem takich fanowskich map- pewnie bałem się braku kompatybilności z całością. Ale jak dotychczas - jest oki.
Jeszcze nie odwiedziłem Skandynawii - czekam na zakup mej ulubionej Magnum'ki, ale ba, najpierw trza na nią zarobić 0c0lqc