eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Każdy pobrany plik jest uszkodzony -WinRAR - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Komputery i webmastering (/forum-254.html)
+---- Wątek: Każdy pobrany plik jest uszkodzony -WinRAR (/thread-18855.html)



Każdy pobrany plik jest uszkodzony -WinRAR - .:Cycuch:. - 24/04/2014 05:56 PM

Cześć,mam problem otóż gdy pobiorę obojętnie jaki plik to zawsze gdy chcę go wypakować piszę że archiwum jest uszkodzone czyściłem komputer robiłem skan na wirusy przywracałem system i dalej występuje ten problem czekam na jakieś sugestie co może być nie tak Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: Każdy pobrany plik jest uszkodzony -WinRAR - Rabtuś - 24/04/2014 06:13 PM

Może to wina WinRAR'a spróbuj go odinstalować i zainstaluj jeszcze raz.


RE: Każdy pobrany plik jest uszkodzony -WinRAR - VresT - 24/04/2014 06:16 PM

Albo pobierz 7-zip (te same funkcje ma co winrar)


RE: Każdy pobrany plik jest uszkodzony -WinRAR - .:Cycuch:. - 24/04/2014 06:22 PM

To co piszecie również nie działa win rara 2 razy przeinstalowałem i nic a w 7zip ten sam błąd


RE: Każdy pobrany plik jest uszkodzony -WinRAR - Osesek - 24/04/2014 06:36 PM

Hmm.. ;d Poszukaj innego programu, albo CTRL+ALT+DELETE wejdź w Procesy i zobacz czy jest włączony Winrar, ja tak to wyłącz i zobacz czy działa.


RE: Każdy pobrany plik jest uszkodzony -WinRAR - .:Cycuch:. - 24/04/2014 06:53 PM

Dalej to samo,już nie wiem co robić ;d


RE: Każdy pobrany plik jest uszkodzony -WinRAR - .:Cycuch:. - 24/04/2014 07:11 PM

Już jest ok była to wina routera który źle przekazywał router wi-fi podłączyłem oryginalny i działa temat do zamknięcia


RE: Każdy pobrany plik jest uszkodzony -WinRAR - .:Cycuch:. - 26/04/2014 10:02 PM

Jednak to nie wina routera...Problem po kilku godzinach powrócił :/ czekam na wasze sugestie i pomoc! Wink


RE: Każdy pobrany plik jest uszkodzony -WinRAR - CzesieK_BS - 26/04/2014 10:37 PM

A ilu bitowy masz system i powiedz czy masz kablowy net czy wi-fi?


RE: Każdy pobrany plik jest uszkodzony -WinRAR - .:Cycuch:. - 26/04/2014 11:11 PM

Net kablowy i system 64-bitowy