eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pomocy nie chce mi się odtworzyć plik .pmg !!! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-272.html)
+---- Wątek: Pomocy nie chce mi się odtworzyć plik .pmg !!! (/thread-18904.html)



Pomocy nie chce mi się odtworzyć plik .pmg !!! - dominik_SKIPPER - 26/04/2014 02:12 PM

Jak uruchamiam zmodeler 2.2.6 i chce z edytować interior/ciągnik (Daf xf 105 euro 6) to mi się nic nie pokazuje :/ Pomóżcie Wykrzyknik


RE: Pomocy nie chce mi się odtworzyć plik .pmg !!! - Michal_Z_gno - 26/04/2014 02:27 PM

A model pochodzi z jakiej gry Pytajnik


RE: Pomocy nie chce mi się odtworzyć plik .pmg !!! - dominik_SKIPPER - 26/04/2014 02:33 PM

Z Euro truck Simulator 2


RE: Pomocy nie chce mi się odtworzyć plik .pmg !!! - Michal_Z_gno - 26/04/2014 02:36 PM

Jeśli jest z ETS2 to trzeba model przekonwertować do GTS i dopiero w zmodku odpalać.

Ps. Konwerter do modelu mogę podesłać na PW.


RE: Pomocy nie chce mi się odtworzyć plik .pmg !!! - dominik_SKIPPER - 26/04/2014 02:42 PM

A to ja nie wiem bo go pobrałem z (tu był link) :/
A można zrobić tak żeby pobrać inny interior i wrzucić do tego folderu co znajduje się ten co nie chce mi się odpalić ??


RE: Pomocy nie chce mi się odtworzyć plik .pmg !!! - Michal_Z_gno - 26/04/2014 04:05 PM

Więc tak na początek to tu na forum jest taka zasada, że nie podaję się nazw i linków do innych stron z modami do ETS2

Co do tej podmiany to można tak w sumie zrobić ale pod warunkami:
- ścieżka do obu modeli interioru jest identyczna
- nazwa modelu (pliku .pmg) jest taka sama
- oba interiory muszą być do ETS2

Oczywiście nie zawsze to zadziała ale w jakiś 95% przypadków nie powinno być problemu.


RE: Pomocy nie chce mi się odtworzyć plik .pmg !!! - dominik_SKIPPER - 26/04/2014 04:58 PM

Dobra spróbuje i sorry że dałem link Smile


RE: Pomocy nie chce mi się odtworzyć plik .pmg !!! - Osesek - 26/04/2014 06:42 PM

Folder vehicle daj na pulpit.

Ściągnij Konwerter_ets2_0.2b. Konwertuj z ETS 2 do GTS. - Powinno być napisane, że Pomyślnie skonwertowano.. Jeśli będzie pisać, że jest już skonwertowane to robisz tak:
-Plik kopia.pmg wyciągasz na pulpit i zmieniasz jego nazwę na truck.pmg. A stare truck.pmg na kopia.pmg ;d