eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Nasze forum a kryzys na Ukrainie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (/forum-74.html)
+--- Wątek: Nasze forum a kryzys na Ukrainie (/thread-18921.html)



Nasze forum a kryzys na Ukrainie - Michal_Z_gno - 26/04/2014 11:53 PM

Więc pewnie niektóry będą zdziwieni bo co ma forum z modami do gier do kryzysu Ukraińskiego ale jak się okazuję trochę ma.
Ogólnie chodzi o ostatnio pojawiającą się w internecie modę na różnego rodzaju obrazki ukazujące w sposób mniej lub bardziej groteskowy te wydarzenia. Moda ta powoli dociera też niestety na nasze forum i pojawiają się różne takie obrazki w sygnaturach użytkowników a ja sam mam już sygnały, że może to urażać część użytkowników.
Jeżeli ktoś naprawdę chcę wesprzeć Ukrainę w tym trudnym dla niej okresie może to zrobić w jakiś inny sposób który będzie bardziej zgodny z etyką oraz bardziej kreatywny (np. mała flaga Ukrainy przy awatarze czy sygnaturze.)

Nasze forum ma też wpis w regulaminie który zabrania tego typu treści i określa co za to grozi. Jest to punkt II Kary i ostrzeżenia, podpunkt 2.5 i myślnik szósty czyli dodawanie treści politycznych (czyli wszelkie wizerunki polityków, polityków historycznych itp.)

Więc prosiłbym o zmianę tego typu sygnatur Wykrzyknik



RE: Nasze forum a kryzys na Ukrainie - abuk - 25/10/2014 11:20 AM

Teraz już wiem, dlaczego się nie śmiać z Ukrainy. Z tego co słyszałem w telewizji to na Ukrainie ma powstać NATO. Czy kiedyś to na stanie niewiadomo.


RE: Nasze forum a kryzys na Ukrainie - dominik_SKIPPER - 25/10/2014 11:38 AM

No i prawidłowo Smile Tak powinno być


RE: Nasze forum a kryzys na Ukrainie - Kierman007 - 25/10/2014 05:09 PM

Prawda, nie należy śmiać się z tego państwa [Ukraina]. Oni to bardzo przerzywalją. Ciekawe czy było by nam miło że np. Ukraińcy śmali się z naszego państwa w czasie jakiegoś kryzysu...


RE: Nasze forum a kryzys na Ukrainie - .:Seba11:. - 25/10/2014 05:12 PM

Nie, żeby coś ale... https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&ved=0CEkQFjAF&url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpatriotycznypsl%3Fhc_location%3Dtimeline&ei=g8tLVO2FA6KCzAPez4HYBQ&usg=AFQjCNFKj97l5SSrgtgeuypD9Wh-IACkwQ&sig2=dWAcqg2LZ-r74S0MFwtLxg
Szanuję Ukrainę/ ich ludzi, ale to przekroczyło wszelkie granice... i to jeszcze na parkingu w Galerii Sanowej niestety nie miałem czasu tam pojechać bo mam 15 km. Pomyślcie sobie: Idzie mama z dzieckiem stoją oni, Mamo kto to jest i co wtedy ? JAk to wytłumaczyć


RE: Nasze forum a kryzys na Ukrainie - Kierman007 - 25/10/2014 05:16 PM

Tragedia. Nie mam słów żeby to opisać


RE: Nasze forum a kryzys na Ukrainie - Piter - 25/10/2014 05:48 PM

No cóż,śmiejący się z Ukrainy to albo dzieci nie rozumiejące co się dzieje albo głąby i kompletni ignoranci. A dla tych dorosłych co uważają że powinno się drwić z Ukrainy mam tylko jedną odpowiedz: Wojna się dawno skończyła,Ukraińcy już nie mordują naszych w Bieszczadach i na Wołyniu,obudzcie się,jest XXI wiek.


RE: Nasze forum a kryzys na Ukrainie - abuk - 25/10/2014 06:22 PM

Ukraina. Tam urodził mi się dziadek już świętej pamięci. Mówił po polsku. Ale w czasie II wojny światowej wojska sowieckie poszczelili go w pierś. Leczyli go do 2014 roku. I w tym roku zmarł. Więc Ukraina to podobno kraj uczciwy, ale w czasach II wojny światowej ZSRR było takimi debilami i poszczelili mojego dziadka. To znalazłem na facebooku jakiegoś ukraińca Smile
// Tłumaczone przez GOOGLE 2014.