eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS 2] Nasze podróże. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: [ETS 2] Nasze podróże. (/thread-19531.html)

Strony: 1 2


[ETS 2] Nasze podróże. - Rene-GAD - 19/05/2014 11:33 AM

Cześć.

Chciałem się dowiedzieć od Was jakim tempem podróżujecie i czy trzymacie się ściśle wskazań nawigacji ??
Oraz czy wolicie autostrady czy drogi lokalne??

W moim przypadku wygląda to następująco:
Jeżeli ładunek na to pozwala to na autostradzie 85-88kmh a na drogach lokalnych zależnie od dróg, ruchu i naczepy ale jak się da to j.w.

Często wybieram swoje trasy nie zależnie od tego co mi nawigacja pokazuje - oczywiście jest to uzależnione od tego co na plecach mam - duże gabaryty nie są mile widziane na wąskich i krętych drogach Wink ... ale czasem wyjścia nie ma.
Generalnie wole urokliwe "landówki" niż monotonne autostrady.

Co zresztą widać w moich screenach Wink

Pozdrawiam.


RE: [ETS 2] Nasze podróże. - bartul - 19/05/2014 09:43 PM

Ja zarówno w Magu jak i priv śmigam po "swojemu". Każdą trasę najpierw sprawdzam co GPS wyznaczył a potem jakąś "alternatywę" swoją próbuje znaleźć - więc różnie to bywa z wyborem trasy.
Co do prędkości to tempomat na 81- 85 max i jadę, oczywiście na "landówkach" tempomatu nie używam bo tam różnie bywa.


RE: [ETS 2] Nasze podróże. - volvo213 - 19/05/2014 10:34 PM

Ja podczas pracy w Eco jeżdżę przepisowo ale czasami zdarzy mi się złamać jakiś przepis :E Ogółem jeżdżę max 90 km/h na drogach lokalnych, na autostradach lubię sobie przycisnąć nawet do 110, jeżeli warunki mi na to pozwalają Tongue Często wkurza mnie taka "zawalidroga" czyli jak ktoś sie wlecze 50 km/h na 90 km/h. Lubię wyprzedzić ale jeżdżę bezpiecznie :E

W miastach wiadomo max 60 km/h jadę, ale pełna realistyka musi być. Starannie wykonuję swoje obowiązki. Szerokości!


RE: [ETS 2] Nasze podróże. - KAMTRUCK - 16/09/2014 10:23 PM

Witam.
W zasadzie staram się nie przekraczać 90km/h Czasami na autostradach poszaleję,zwłaszcza gdy mam małe opóźnienie.
Jeśli chodzi o drogi, zdecydowanie wolę jechać landówkami. To nic że wąsko, serpentyny i jazda za maruderami. Te drogi mają swój urok.
O ile jest taka możliwość, nie kieruje się wskazaniami GPS-a, ponieważ ten przeważnie wybiera autostrady. Sam dobieram trasę ,w zdecydowanej większości landówkami, uwzględniając czas jady, aby nie załapać spóźnienia.


RE: [ETS 2] Nasze podróże. - grzesiek128 - 16/09/2014 10:33 PM

Ja to z reguły jak dalsza trasa i mały ruch to trzymam te 140 na autostradach w miastach 50


RE: [ETS 2] Nasze podróże. - Rene-GAD - 16/09/2014 10:51 PM

Ale my tu mówimy o jeżdżeniu ciężarówką a nie osobówką :E


RE: [ETS 2] Nasze podróże. - Ania - 16/09/2014 11:08 PM

Ja na prv profilu jak i u magicznych staram się przepisowo jeździć, tj.w moim mniemaniu na autostradach 89km/h tempomat a landówki to wiadomo różnie,zależnie od sytuacji Wink
Grześ - strach się bać Ciebie spotkać gdzieś na drodze Big Grin


RE: [ETS 2] Nasze podróże. - Rene-GAD - 16/09/2014 11:14 PM

(16/09/2014 11:10 PM)grzesiek128 napisał(a):  Renage



O_o


RE: [ETS 2] Nasze podróże. - grzesiek128 - 16/09/2014 11:18 PM

Renegade wiem o tym


RE: [ETS 2] Nasze podróże. - bumbumek - 17/09/2014 01:03 AM

Ja w większości staram się jeździć przepisowo, bez szaleństw i maniactwa (choć zdarzy mi się szaleńczo wyprzedać, ale to rzadkość). Również ścinam autostrady, i często wybieram alternatywne drogi (czasem wydłużając czas przejazdu - byleby oczywiście nie przekroczyć terminu dostawy) - szczególnie takie, po których nigdy się nie jechało, oczywiście w miarę rozsądku, czyli nie zbaczając przesadnie w trasy.