eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] True Lights AI v 5.2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Modyfikacje do ETS 2 (/forum-124.html)
+----- Dział: Światła (/forum-421.html)
+----- Wątek: [ETS2] True Lights AI v 5.2 (/thread-19811.html)



[ETS2] True Lights AI v 5.2 - Michal_Z_gno - 31/05/2014 03:31 AM

Jest to mod poprawiający światła do ETS2

Image
Image

Cytat:Version 5 of this mod further improves the AI lights and overall environment, like AI cars, trucks, road signs, etc. Works on all versions of the game and also works in combination with RED Expert mod if you load this mod last.
09/05 Now you can see the AI traffic from 3 km away, numerous tweaks.
16/05 New headlights. (GearJammer special edition... Wink
30/05 Many little refinements under the hood Wink


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Info:
Autor: AlterEgos
Wersja gry: każda



RE: [ETS2] True Lights AI v 5.2 - Rene-GAD - 04/06/2014 04:52 PM

Niestety to nie jest mod dla posiadaczy Map ProMods - robi błędy (nie widzialne ściany).


RE: [ETS2] True Lights AI v 5.2 - bumbumek - 04/06/2014 07:02 PM

Gdzie Ty spotkałeś te ściany? Ja używam tej wersji, i jak do tej pory nie natrafiłem na jakąkolwiek, gdzie mapa pokazywałaby że istnieje droga, a jej tam nie ma...

A z drugiej strony - nie jesteś specem od jakichkolwiek modyfikacji, ale dlaczego programik odpowiadający na światła miałby tworzyć jakieś niewidzialne zapory?


RE: [ETS2] True Lights AI v 5.2 - Rene-GAD - 05/06/2014 06:40 AM

@Bumbumek - takie ściany spotkałem w Szwecji koło miejscowości Jonkoping.
Błędy te robią w/w mody od wersji wyższej niż 4.5. Jest to info potwierdzone przez innych użytkowników tego moda.

Nie wytłumaczę Ci, dlaczego niektóre mody kolidują ze sobą czyli jak to się określa "gryzą się" ponieważ nie znam się na tym.


RE: [ETS2] True Lights AI v 5.2 - bumbumek - 05/06/2014 09:46 AM

Rozumiem, nie dotarłem jeszcze do Skandynawii, stąd moja niewiedza, będę miał na uwadzę twą wskazówkę, i spróbuję, jak już się tam wybiorę Smile

EDIT - niestety muszę potwierdzić słowa renegade -dokładnie w połowie drogi z Nantes do Lorient (jedyna droga bezpośrednia) wywala do windowsa. Jedyną możliwością przejechania tego odcinka jest wyłączenie w/w pliku.