eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zatrudniłem pierwszego pracownika - co dalej? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Zatrudniłem pierwszego pracownika - co dalej? (/thread-19870.html)

Strony: 1 2


Zatrudniłem pierwszego pracownika - co dalej? - bumbumek - 02/06/2014 06:41 PM

Hej,

niedawno zatrudniłem swego pierwszego pracownika, przypisałem go do garażu i ciężarówki, gra mnie poinformowała, że wkrótce dotrze do tegoż garażu, i co teraz? Zrobiłem dwa kursy, a tu żadnej informacji, że czeka na wysłanie w trasę lub coś...To co, nie dotarł jeszcze? Pochlał se z kumplami, poszedł na długiego ćmika?


RE: Zatrudniłem pierwszego pracownika - co dalej? - Rene-GAD - 02/06/2014 06:51 PM

Zapewne już dotarł Smile Pracownik + ciężarówka = kurs.
Zajrzyj sobie do garażu na jego statystykę. Kliknij jego dane a po lewej wyświetli się jego status.
Nie ma oficjalnej informacji w grze, że Janek jedzie po towar, Marian wraca a Zosia pauzuje. Big Grin Po takie info to musisz sobie sam klikać nawet w trakcie jazdy (klawisz G jak garaż Szczerbol )
W trakcie gry będziesz miał tylko info na GPS (Doradcy Drogowym), że dany kierowca dostarczył ładunek i odgłos "kasowanej" gotówki.


RE: Zatrudniłem pierwszego pracownika - co dalej? - bumbumek - 02/06/2014 07:19 PM

Aaaaaa dzięki, a ja już myślałem że się rozmyślił, że stwierdził "pierdzielę nie robię, bo pracują tylko frajerzy", jak było powiedziane we jakimś filmie gangsterskim Szczerbol ogólnie lipa z tym zatrudnianiem - koleś sam se wybiera gdzie i kiedy jedzie? To kto tu jest shkoorde szefem? Tongue
Panowie z SCS zaliczyli EPIC FAIL z tymi pracownikami, pachnie mi tu anarchią a nie podległością służbową, jeszcze niech związki zawodowe dla nich wprowadzą Biggrin2

A może i płatne urlopy Ci pracownicy w tej grze mają? 0dance3


RE: Zatrudniłem pierwszego pracownika - co dalej? - Rene-GAD - 02/06/2014 10:35 PM

Ty zatrudniasz a on pracuje Smile
Najważniejsze, ze kasę przynosi dla firmy a gdzie lata z kursem to jego sprawa.

Tylko od razu uwaga -zatrudnieni kierowcy nie latają jak Szef gdzie oczy poniosą tylko miedzy miejscem zatrudnienia a miastem docelowym.
Bedziesz widział to w statystykach - np. Warszawa - Poznan, Poznań - Warszawa , Warszawa - Suwałki , Suwałki - Warszawa itp itd.
A nie np. Warszawa - Poznań, Poznań - Berlin, Berlin - Kopenhaga...


RE: Zatrudniłem pierwszego pracownika - co dalej? - bumbumek - 02/06/2014 10:41 PM

Aaaaa, to tego też nie wiedziałem...A żeby podróżowali na dłuższe kursy, to muszę rozwinąć ich umiejętność długich kursów, czy tak?


RE: Zatrudniłem pierwszego pracownika - co dalej? - Rene-GAD - 03/06/2014 06:05 AM

Jak wejdziesz w opcje danego kierowcy (czyli jak wyżej w jego statystyki) to na samej górze masz pole wyboru umiejętności.
Ja zawsze miałem zbalansowane. Z czasem ich umiejętności same rosną (też mają swoją ocenę - jak zatrudniasz to mają przeważnie 0.8 - 1.7 - rośnie wraz z ich kursowaniem). Jak zatrudniałem ludzi to kilku z nich miało też ocenę 10.0 - w tym kobiety.
Warto śledzić przez pewien czas ich poczynania - nie każdy przynosi duże zyski ze zlecenia, straty też są. A co z takimi kierowcami to już sam decyduj.


RE: Zatrudniłem pierwszego pracownika - co dalej? - bumbumek - 03/06/2014 09:18 AM

Czyli jest tam opcja wyrąbania go z firmy na zbity pysk? Big Grin


RE: Zatrudniłem pierwszego pracownika - co dalej? - VresT - 03/06/2014 09:47 AM

(03/06/2014 09:18 AM)bumbumek napisał(a):  Czyli jest tam opcja wyrąbania go z firmy na zbity pysk? Big Grin

Jest taka opcja "zwolnij pracownika" w menedżerze kierowców.


RE: Zatrudniłem pierwszego pracownika - co dalej? - Rene-GAD - 03/06/2014 12:16 PM

I zostanie pusta ciężarówka więc zatrudniasz kolejnego w to miejsce.
Oczywiście gra jest tak ułożona, że kierowca wykona zlecenie do końca i dopiero "wylata" Szczerbol


RE: Zatrudniłem pierwszego pracownika - co dalej? - bumbumek - 03/06/2014 12:24 PM

I słusznie, a co, ma w polu zostawić moją maszynę? Pozwałbym go Big Grin